Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie biletów z kibicami Motoru Lublin, Murzynem i Żydem

Utworzony przez Krzysztof Ł., 20 listopada 2012 r. o 12:38 Powrót do artykułu
Toż to pomysł Michasia, który zaszył się w MPK po tym jak jego przyjaciel Krzysio załatwił tam mu etacik. Ale Michaś jest nie do ruszenia bo w radzie miasta jest opozycją wobec Gwardii Jacusia i jest potrzebny dużemu Krzysiowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj panie Prezydencie. Chyba nie stereotypy, jak wskazują wypowiedzi oburzonych kibiców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marti napisał:
Oj panie Prezydencie. Chyba nie stereotypy, jak wskazują wypowiedzi oburzonych kibiców....
jak jestes taki pro lewacki, uzyc prosze swojego zdjecia, dobierzemy ci jakiegos homoseksualiste do pocalunku i bedziesz firmowal to swoja osoba, zgadzasz sie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie zrozumiałe- żaden szanujący się Rom czy gej nie chciałby być na jednym bilecie z kibolem Motoru i dla nich to może być obraza, więc powinniśmy docenić szachetność przedsawicieli szalikowców. Osobiście kibole mi nie przeszkadzają ale niech TO robią w domu po kryjomu i nie muszą się obnosić ze swoją "innością" po ulicach.omting
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy spojrzec kilka dni wstecz co sie dzialo we francji - kraju nota bene rozwinietym i mozna by rzec przyjaznym wszystkim aspektom zycia, tolerancyjnym - na wieść o mozliwosci zalegalizowania zwiazkow homoseksualnych i adopcji dzieci - ZAMIESZKI !! Pietrasiewicz jak zes taki prohomoseksualny to uzyj swojej geby do promowania homoseksualizmu, a nie wpieprzasz sie komus na sile ze swoja ideologia! Wybrales zla droge, z kibicami bylo nie zadzierac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już pan wspomniał o filmie "Pokłosie" panie Pietrasiewicz to należy podkreślić bardzo jednostronną interpretację ukazaną w tym filmie kwestii stosunków polsko-żydowskich w czasie wojny. W latach 1939-40 kiedy kresy wschodnie znajdowały pod sowiecką okupacją to właśnie żydzi byli najleszymi funflami sowietów i to oni denuncjowali polskich oficerów, którzy później zostali wymordowani w Katyniu. A tuż po wojnie niemal całe UB zdominowane było przez żydów, którzy pod przybranymi polskobrzmiącymi nazwiskami mordowali polskich patriotów. Pytam więc: czy tylko Polacy mordowali żydów? Czy może działało to w obie strony? Film "Pokłosie" zrobił z żydów aniołów a z Polaków świenie. To interpretacja nie mająca odzwierciedlenia w faktach historycznych. Niech się pan zatem nie powołuje na tego kinematograficznego gniota panie Pietrasiewicz. Co zaś tyczy się pańskiej akcji to niestety ale nie wierzę w czystość ideologiczną całego przedsięwzięcia. To było jawne obrażanie kibiców i ludzi mieszkających w tym mieście. Kto to widział, żeby na biletach drukować całujących się mężczyzn? Pan albo oszalał albo nie do końc a jest pan świadomy w jakim kraju pan żyje. To jest Polska, kraj z tradycjami i kraj katolicki, w którym większość stanowią normalni ludzie, żyjący w związkach heteroseksualnych. Swoje wynurzenia ideologoczne niech zatem zostawi pan dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrasiewicz ma nauczkę, żeby nie wpier się w środowisko kibiców bo to jest społeczność i nie ma tam miejsca dla inności. Nie chodź po ulicach Lublina bo cie zlinczują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja w autobusie, jeden gość do drugiego podając mu bilet: - Ej, koleś, skasuj mi tego żyda! - Ten juz skasowany. Masz inny? - No to masz, skasuj murzyna. Zabawne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pietrasiewicz to taka durna pała, ze tylko przynosi wstyd lublinowi. jak jest taki otwarty, to niech zaprasza do swojego domu żydów, murzynów i homosiów, a nie wciska innych swoją chorą ideologie.....teraz to pieprzy głupoty o obnarzaniu nastrojów homofobicznych w lublinie, ale jakby na biletach były elementy pariotyczne, to od razu byłby pierwszy do krytykowania pomysłu. pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech szymon pietrasiewicz wymaluje się czarna pastą do butów i złapie za siur.da.ka maćka pałkę a on z kolei niech liże du.p.e dominikowi szcześniakowi i niech wstawią takie zdjęcia na bilety. przecież chodzi im o tolerancję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bilety z Zydami powinni sprzedawać tylko w liniach na Majdanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promowanie czegokolwiek na siłę jest bezsensu. Tak jak w przypadku tych biletow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie brzydkie te komiksy. Jakby jakieś niedorozwinięte dziecko kredą na asfalcie sobie coś bazgroiliło dla zabicia czasu pod blokiem.Sama inicjatywa zaś byłaby cenna gdyby nie sposób wykonania.Nie rzumiem czemu miasto wszystko zaawia u Koziary, Kozy lub Pietrasiewiczów. To już lepiej było jakiś konkurs dla uczniów ogłosić, ładniej by to zrobili i przy okazji miało by to cel wychowawczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta racja, tacy artyści z Boże łaski są cały czas promowani przez nasze miasto.Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo całej swojej tolerancji dla gejów (tu tak srednio ), Murzynów, Żydów, kibiców Motoru (też tak średnio ), cyklistów, masonów, fryzjerów i babć klozetowych uważam, że pomysł p. Pietrasiewicza był beznadziejny. Pokazywanie i nieudolna, graficzna próba pogodzenia (wizerunkowego) na siłę różnic rasowych, religijnych itd jest bezsensu - tak jak ktoś napisał wcześniej - nic na siłę. Nie można kazać komuś być tolerancyjnym! Ja, jak już napisałem wcześniej nie mam nic do gejów, niech tam sobie żyją spokojnie, ale jak mi będziecie (różne inicjatywy) non stop walić akcje typu "polub geja" czy "gej ok hej hej hej" to na zasadzie przekory stanę się homofobem! Mnie - jako "normalnego człowieka" to wkurzyło więc jestem w stanie sobie wyobrazić co poczuł taki "statystyczny" (nie mówię, że każdy) kibic Motoru. Też kiedyś kibicowałem ostro i bardzo bym się zdenerwował jakby ktoś takie hasła walił pod szyldem mojego klubu - mimo, jak już parokroć wspomniałem - mojej tolerancji - i wyszedłbym na osobę nietolerancyjną. Taka akcja przynosi efekt odwrotny.. A CHYBA nie o to chodziło ..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet lewackie mendy sprowokować porządnie nie potrafią he he. Nawet w ich środowiskach mają niezłą polewkę z tych artystycznych wypocin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy rodzaj sztuki ma swój przekaż. Uważam, że forma komiksu trafia do największej grupy społecznej. Tematyka jest bardzo kontrowersyjna, ale potrzebna w tym rasistowskim środkowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wielki SKANDAL!!! Marnotrastwo publicznych pienędzy!!! Ktoś owinnien za to beknąć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Szymonie, Drodzy Organizatorzy akcji, oraz Drodzy Artyści. Czy jesteście w stanie zaryzykować i spróbować przekonac społeczeństwo Lublina do zaakceptowania biletów komunikacji miejskiej z nadrukowanym komiksem, który przedstawia red. Adama Michnika obejmującego się przyjacielsko z np Robertem Winnickim, lub profesora Jana Hartmana z Janem Kobylańskim, lub Kazimierę Szczukę z Januszem Korwin-Mikkem? Jeśli takie komiksy zostałyby zaakceptowane, wówczas śmiało można będzie powiedzieć, że Polska jest krajem otwartym i tolerancyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuje w tym nieudolnym niby stanowisku prezydenta -Piotrunia Chorosia z Homo Faber kolege Szymonka a obecnie najjasniejsza gwiazdkę ratuszowa,odkrycie Panji Prezident Kasi M.Cz,ot to prezydencka merytoryczna lewica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...