Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie zabawy choinkowej w piątek, bo to grzech

Utworzony przez jan ostrzyca, 16 grudnia 2010 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Zabawy w piątek nie będzie, będą za to kontrole kanapek przynoszonych do szkoły w piątki. Kanapki z mięsem będą wszystkim konfiskowane, bo jedzenie mięsa w piątek to też grzech. Skoro szkoła ma ambicję wychowywać po katolicku wszyskie dzieci, w tym dzieci rodziców niewierzących, innowierców i katolików ale takich, którzy sami wychowują swoje pociechy, trzeba być konsekwentnym. Zakazać kanapek z wędliną w piątki i zakaz egzekwować! moja strona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie ze przez to pójdziecie do nieba?
może lepiej pomóc drugiemu człowiekowi.
Fanatyczni katolicy są jeszcze gorsi od fanatyczncyh muzułmanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan ostrzyca napisał:
Zabawy w piątek nie będzie, będą za to kontrole kanapek przynoszonych do szkoły w piątki. Kanapki z mięsem będą wszystkim konfiskowane, bo jedzenie mięsa w piątek to też grzech. Skoro szkoła ma ambicję wychowywać po katolicku wszyskie dzieci, w tym dzieci rodziców niewierzących, innowierców i katolików ale takich, którzy sami wychowują swoje pociechy, trzeba być konsekwentnym. Zakazać kanapek z wędliną w piątki i zakaz egzekwować! moja strona
dobrze mowisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawy w piątek nie będzie, będą za to kontrole kanapek przynoszonych do szkoły w piątki. Kanapki z mięsem będą wszystkim konfiskowane, bo jedzenie mięsa w piątek to też grzech. Skoro szkoła ma ambicję wychowywać po katolicku wszyskie dzieci, w tym dzieci rodziców niewierzących, innowierców i katolików ale takich, którzy sami wychowują swoje pociechy, trzeba być konsekwentnym. Zakazać kanapek z wędliną w piątki i zakaz egzekwować! moja strona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast zabawy można zorganizować wieczorek pokutny z samo biczowaniem się tak jak w średniowieczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i przed kazda lekcja modlitwa obowiazkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dekalog:IV-czcij ojca swego i matkę swoją, a to o zabawach to już przykazania kościelne. Dzieciom współczuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo w RP jest rozdział państwa od kościoła.Czy SP nr 6 jest szkołą wyznaniową ? Całe szczęście, że ci świętsi od papieżą nie kazali się dzieciom w ramach pokuty piątkowej biczować . Współczuję dzieciom, ale rodziców się przecież nie wybiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prawidłowo, jesteśmy narodem chrześcijańskim a piąte przykazanie kościelne mówi "w czasach zakazanych zabaw hucznych nie urządzać" I nie rozumiem dlaczego Dziennik robi z tego taką sensację.Wszelkie zabawy w piątek powinny być w tym kraju surowo zabronione a ludzie łamiący ten zakaz publicznie napiętnowani.Moja córka raz poszła na piątkową zabawę i do końca życia będzie pamiętać by w piątek zachować rozum i powagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loyd napisał:
Z tego co mi wiadomo w RP jest rozdział państwa od kościoła.Czy SP nr 6 jest szkołą wyznaniową ? Całe szczęście, że ci świętsi od papieżą nie kazali się dzieciom w ramach pokuty piątkowej biczować . Współczuję dzieciom, ale rodziców się przecież nie wybiera.
w jakim ty swiecie zyjesz??????? Polska jest panstwem koscielnym od 1989 roku czarna mafia rzadzi krajem
Ostatnio edytowany 16 grudnia 2010 r. o 12:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda de...bilskich katoli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
I prawidłowo, jesteśmy narodem chrześcijańskim a piąte przykazanie kościelne mówi "w czasach zakazanych zabaw hucznych nie urządzać" I nie rozumiem dlaczego Dziennik robi z tego taką sensację.Wszelkie zabawy w piątek powinny być w tym kraju surowo zabronione a ludzie łamiący ten zakaz publicznie napiętnowani.Moja córka raz poszła na piątkową zabawę i do końca życia będzie pamiętać by w piątek zachować rozum i powagę.
wpadła ? jeśli tak, to nie jest skutek grzechu hucznych zabaw tylko grzechu puszczalstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
I prawidłowo, jesteśmy narodem chrześcijańskim a piąte przykazanie kościelne mówi "w czasach zakazanych zabaw hucznych nie urządzać" I nie rozumiem dlaczego Dziennik robi z tego taką sensację.Wszelkie zabawy w piątek powinny być w tym kraju surowo zabronione a ludzie łamiący ten zakaz publicznie napiętnowani.Moja córka raz poszła na piątkową zabawę i do końca życia będzie pamiętać by w piątek zachować rozum i powagę.
skad ty sie idioto urwales juz choinke masz a moze twoja matka tyle sniegu zjadla ze takiego balwana urodzila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry przykład tzw. "świeckiej szkoły". Czas pogonić czarnych i katoli ze szkół do kościołów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam lepszy pomysł. Skoro piątek to grzech, bo to przecież dzień śmierci Chrystusa, to ja proponuję każdemu NAPRAWDĘ WIERZĄCEMU KATOLIKOWI, żeby na tę pamiątkę sam się powiesił. Wtedy grzechu nie będzie. A dzieciom jakoś się wytłumaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajeczka napisał:
A ja mam lepszy pomysł. Skoro piątek to grzech, bo to przecież dzień śmierci Chrystusa, to ja proponuję każdemu NAPRAWDĘ WIERZĄCEMU KATOLIKOWI, żeby na tę pamiątkę sam się powiesił. Wtedy grzechu nie będzie. A dzieciom jakoś się wytłumaczy...
a po 3 dniach wstanie i wytrzezwieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
Moja córka raz poszła na piątkową zabawę i do końca życia będzie pamiętać by w piątek zachować rozum i powagę.
I pokuta po tej zabawie trwała pełne 9 miesięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
I pokuta po tej zabawie trwała pełne 9 miesięcy
no chyba ze bedzie wczesniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda dzieci tylko. potem się rodzice dziwią, że jak dorośnie, przestaje chodzić do kościoła, deklaruje się ateistą... przynajmniej wiem z takich artykułów, do jakich szkół nie powinienem posyłać swoich dzieci. myślę, że wiele osób wyciąga takie same wnioski, a potem szkoła się dziwi, że nie ma pieniędzy od rodziców, bo ich tam poprostu nie ma (zrezygnowali z tej szkoły)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
argt napisał:
Myślicie ze przez to pójdziecie do nieba?
może lepiej pomóc drugiemu człowiekowi.
Fanatyczni katolicy są jeszcze gorsi od fanatyczncyh muzułmanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...