Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie zmian na górkach

Utworzony przez Beret, 29 listopada 2007 r. o 15:06 Powrót do artykułu
Zapamiętamy panów: Dariusza Piątka, Piotra Więckowskiego i Jarosława Pakułę. Mojego głosu nie dostaną już nigdy i mam nadzieję, że tak samo zrobią inni rozsądni mieszkańcy Lublina. Swoją drogą władze PO powinny ich wywalić z partii za złamanie dyscypliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapamiętam tych radnych i mój głos na pewno otrzymają. Mój i wszystkich moich znajomych. Panowie brawo za niezależność i odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piatka, Więckowskiego i Pakułę jak najszybciej wywalic z PO za to jak glosowali!!!!! A co do gorek, to oczywiscie dalej nic tam nie bedzie!!!!! A szkoda......bo prezydent chce cos z tym miejscem zrobic dobrego a a PiS i wielka trojca jak zwykle jest przeciwko......Nic nie bedzie..... ciemnosc bedzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panowie Dariuszu Piatek, Piotrze Więckowski i Jarosławie Pakuła. Pokazaliście charakter. Pokazaliście zwykłym ludziom, że uczciwość, walka z korupcją i układem to zasady również ludzi władzy jakimi są radni. Będziecie teraz niszczeni i szykanowani ale trzymajcie się!!!! Szacunek i wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to panowie radni od torów motocrossowych się POpisali.Jaki jest postęp prac prokuratury w sprawie toru motocrossowego przy lotnisku w Swidniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe! niezła prowokacja! zemsta piątka ze szwagrem za zabranie toru motocrossowego walką z układem!więckowski - broni interesów brata - sklepikarza i też przy okazji walczy z układem!po tym głosowaniu nic nie pozostaje - zaorać to miasto i obsiać burakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wybudują hipermarket, to będą wszędzie korki jak na Kraśnickich do Tesco lub na MC Skłodowskiej/Lipowa/Okopowa. Miasto powinno juz dawno wywałaszczytć Echo z części pod budowę drogi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, niech sie echo goni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...