Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego do jasnej cholery jak jest pomysł z np. spalarnią odpadów to nigdy nie jest to obok domu prezydenta miasta, czy burmistrza... zawsze obok zwykłych ludzi. Traktujecie nas jak śmieci które można zatruwać? Co ey sobie myślicie? Burżuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze lepiej by było umiejscowić ciepłownię nie 10 a 20 kilometrów od miasta! Co prawda przy tradycyjnych metodach przesyłu energii cieplnej koszty byłyby wysokie a i straty spore ale najważniejsze przecież jest dobre samopoczucie niektórych mieszkańców. No a ciepło może dałoby się transferować np. światłowodem przez internet lub w ostateczności wozić busami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był taki w Krzczonowie. Ale tam też było larum a i ówczesny wójt, wójtem już nie jest. Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palą odpadami w piecach to nie przeszkadza. A jak będą to paliwa alteratywne, a spaliny będą oczyszczone to już przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego do jasnej cholery jak jest pomysł z np. spalarnią odpadów to nigdy nie jest to obok domu prezydenta miasta, czy burmistrza... zawsze obok zwykłych ludzi. Traktujecie nas jak śmieci które można zatruwać? Co ey sobie myślicie? Burżuje. Wyobraź sobie,że jeśli dojdzie do skutku ta inwestycja-to dymek będzie czuć dopiero koło domku prezydenta-czyli w okolicach Świdnika.Jeśli w ogóle będzie coś czuć (?) :P,czyli tak jak sobie życzysz .
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupowali tanie mieszkania w przemysłowej dzielnicy to było fajnie..! Czego się spodziewali... że będą im budować same parki i place zabaw...? Teraz na komendę jakiegoś polityka (oczywiście z opozycji) "przeganiają" każdego inwestora jaki się pojawi...!  Inwestor się wycofa a następny się mocno zastanowi zanim przyjdzie do Lublina. Oczywiście za miesiąc będą lamentować że nie mają pracy a władza nic nie robi żeby im tą pracę "dać"...! Nic tak mnie nie "wzrusz" jak hipokryzja. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii i widząc jak ludzie dają sobą manipulować w gierkach polityków szlak mnie trafia że walka polityków o koryto szkodzi społeczeństwu...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burżuje ? Co wychodzą kompleksy ? Wiadomo że mieszkańcy Grygowej nie płacili za swoje mieszkania usunęli ich za nie płacenie i inne takie to teraz muszą się dowartościować.Jakoś FSC nie przeszkadzało a spalać gdzieś trzeba.Zawsze się można przeprowadzić 10 km od miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupowali tanie mieszkania w przemysłowej dzielnicy to było fajnie..! Czego się spodziewali... że będą im budować same parki i place zabaw...? Teraz na komendę jakiegoś polityka (oczywiście z opozycji) "przeganiają" każdego inwestora jaki się pojawi...!  Inwestor się wycofa a następny się mocno zastanowi zanim przyjdzie do Lublina. Oczywiście za miesiąc będą lamentować że nie mają pracy a władza nic nie robi żeby im tą pracę "dać"...! Nic tak mnie nie "wzrusz" jak hipokryzja. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii i widząc jak ludzie dają sobą manipulować w gierkach polityków szlak mnie trafia że walka polityków o koryto szkodzi społeczeństwu...!
Kto tam kupował mieszkania ?Przesiedlili dali opierunek to siedzą , mogliby ciszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tam kupował mieszkania ?Przesiedlili dali opierunek to siedzą , mogliby ciszej.
A może by ich tak podłączyć jak na matriksie i czerpać energię...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupowali tanie mieszkania w przemysłowej dzielnicy to było fajnie..! Czego się spodziewali... że będą im budować same parki i place zabaw...? Teraz na komendę jakiegoś polityka (oczywiście z opozycji) "przeganiają" każdego inwestora jaki się pojawi...!  Inwestor się wycofa a następny się mocno zastanowi zanim przyjdzie do Lublina. Oczywiście za miesiąc będą lamentować że nie mają pracy a władza nic nie robi żeby im tą pracę "dać"...! Nic tak mnie nie "wzrusz" jak hipokryzja. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii i widząc jak ludzie dają sobą manipulować w gierkach polityków szlak mnie trafia że walka polityków o koryto szkodzi społeczeństwu...!
  nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz Megatem na ul. Mełgiewskiej chce budować elektrownię na biomasę także firma TergoPower. Smród będzie rozchodzić się dookoła na kilka km. Dodatkowo pojawią się szczury. W Lublinie nie będzie inaczej, niż w miejscowościach, w których ktoś wpadł na pomysł, aby mieszkańcom tak uprzykrzyć los. Wrotków także przymierza się do biomasy, więc Lublin będzie słynny z zapachu gnojówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mielismy smród z cukrowni, mamy z oczyszczalni, a teraz dodamy do tego smród z biomasy. Wszystko ekologiczne, a zapachy na wsi w czasach PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty człowieku za bzdury wypisujesz. Grygowa to nie ta dzielnica, a druga sprawa smród ogarnie kilka dzielnic, którzy płacą podatki lokalne tak samo jak w innych blokowiskach. Jak ta elektrociepłownia, a zaraz po niej elektrownia na biomasę (dwie firmy chcą tam budować dwa różne obiekty) powstaną 10 km od miasta to jaki to problem podjechać do pracy? Przejeżdżając z jednej dzielnicy do drugiej pokonuje się większą odległość i zajmuje to więcej czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Zenko niech się Pani tak nie troszczy o tę utratę ciepła. Przez lata całe w pobliżu mojego domu ciepło z nieszczelnych kanałów wydobywało się na zewnątrz i mogłam sobie spokojnie ogrzać na spacerze ręce, więc nie będzie większego ubytku ciepła jak to coś stanie 10 km od miasta, a rury zostaną odpowiednio zabezpieczone przed ubytkiem ciepła. Ja rozumiem, że większość dzisiejszych mieszkańców Lublina to przybysze ze wsi i smród gnojówki im nie przeszkadza, ale dzisiaj i na wsi dotarł XXI wiek i ludzie mają bardziej wysublimowany węch i potrzeby, czy wy zatrzymaliście się na etapie PGR-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze tylko elektrowni atomowej będzie brakowało w tym rejonie miasta.A przydała by się,ale wtedy będzie 3400 stron do przeczytania.Oto p......e urzędasy,myślą,że kupę baranów mają przed sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej do powiedzenia jak to zwykle bywa mają ci co o elektrociepłowniach wiedzą tyle co ja o kolarstwie w Mozambiku, czyli nie wiedzą nic ale pianę biją ostro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NIE NIE ja też jestem na NIE. Zwłaszcza jeśli chodzi o te 10km od Lublina. Kupiłem kilka działek właśnie 10 km od Lublina i mam w dup.e jakieś tam inwestycje. Co gorszy jestem od tych z Tatarów? Wiecznie k...a coś nie tak  a to brzydko pachnie, a to hałasuje, a to księdzu nie pasuje. Teren pod działalność przemysłową tak? To co może przedszkole tam postawią? !0km od miasta a dlaczego nie 50? Ciemny narodzie zamiast się cieszyć że co innego niż galeria handlowa , to nie, nie, nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie mieszkańców Wiednia jak się żyje obok spalarni. Tam spalarnia jest w samym centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Osiedlu Pogodna naprzeciwko Komina. Bardzo często w weekendy unosi smród palonych toksycznych plastików. Może to obchodzi kogoś z Węglina czy z Czubów. Ale obawiam się, że po rozbudowie Megatemu spalane tutaj mogą być przeterminowane pestycydy, stare opony lub inne tego typu odp[ady chemiczne. Dodatkowo to spalanie odbywać się będzi nie jak w Wiedniu lecz jak w Lublinie tj. przez ominięcie kosztownych filtrów, które trzeba czyścić lub wymieniać.I te niedouczone mondrałki niech nie wyśmiewają obawy ludzi, którzy mieszkają w zasięgu tego komina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz Megatem na ul. Mełgiewskiej chce budować elektrownię na biomasę także firma TergoPower. Smród będzie rozchodzić się dookoła na kilka km. Dodatkowo pojawią się szczury. W Lublinie nie będzie inaczej, niż w miejscowościach, w których ktoś wpadł na pomysł, aby mieszkańcom tak uprzykrzyć los. Wrotków także przymierza się do biomasy, więc Lublin będzie słynny z zapachu gnojówki.
Są inwestycje w mieście - niedobrze! Nie ma - też nie dobrze. O co wam chodzi? W wielu miastach na świecie takie spalarnie są w centrum albo blisko miast i nikt nie robi afery. Czytam właśnie na stronie Tergopower, że to skandynawska firma a tam normy ekologiczne to świetość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...