Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcesz lekcji religii? Złóż to na piśmie

Utworzony przez Nikita, 4 października 2013 r. o 09:12 Powrót do artykułu
Kampania nienawiści do katolików w Polsce jak widać trwa, a skoro tak ochoczo relacjonują to lubelskie media, to bardzo proszę szanowną redakcję o podanie z jakich projektów, funduszy finansowana jest działalność tej szemranej fundacji. Czekam z niecierpliwością na wynik dziennikarskiej dociekliwości :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby się wypisać , najpierw potrzeba by się zapisać. Nie ma zapisywania z automatu na coś, co jest nieobowiązkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chcemy wiedzieć, ile osób nie chodzi na religię, aby zorganizować im tym czasie inne zajęcia." Może by tak odwrócić proces myślenia, pani dyrektor?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na etykę z Ratusza pieniędzy nie dostajemy". Ale na religię dostajemy. Tak po polsku wygląda oddzielenie cesarskiego od boskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba miało być odwrotnie,ale klechy przejęły władzę w szkołach i postawione wszytko do góry nogami.I dziwić się że na zajęcia dodatkowe nie ma pieniędzy,jak sami pchamy klechom w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania nienawiści do katolików w Polsce jak widać trwa, a skoro tak ochoczo relacjonują to lubelskie media, to bardzo proszę szanowną redakcję o podanie z jakich projektów, funduszy finansowana jest działalność tej szemranej fundacji. Czekam z niecierpliwością na wynik dziennikarskiej dociekliwości :-)
Do Nikity: To nie jest kampania nienawiści do katolików. Oni nie są  winni że są ubodzy duchem i dają się omamić przez kler. To jest obrona ludzi normalnych przed zawłaszczaniem państwa, miasta, szkół, przedszkoli itd. przez agresywny, żądny władzy i pieniędzy, zdemoralizowany kler.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dzieci (i rodzice) nie sa informowani o tym, że religia jest przedmiotem nieobowiązkowym? Dlaczego dzieci są ZMUSZANE do chodzenia na lekcje religii a gdy nie chcą, to MUSZĄ się wypisywać? (a kto i jak je zapisał???). Dlaczego szkoły nie zapewniają możliwości wyboru między zajęciami dodatkowymi: etyką a religią? Dlaczego pieniądze na etaty katechetów są a na etaty etyków ich brakuje?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katoliku Nikito, nikt Cię nie nienawidzi. Przeciwnie, życzę Ci abyś zmądrzał, dużo czytał i poznał prawdę a prawda Cię wyzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dzieci (i rodzice) nie sa informowani o tym, że religia jest przedmiotem nieobowiązkowym? Dlaczego dzieci są ZMUSZANE do chodzenia na lekcje religii a gdy nie chcą, to MUSZĄ się wypisywać? (a kto i jak je zapisał???). Dlaczego szkoły nie zapewniają możliwości wyboru między zajęciami dodatkowymi: etyką a religią? Dlaczego pieniądze na etaty katechetów są a na etaty etyków ich brakuje?
  Brawo. To są podstawowe pytania. Ale nie sądzę aby Ci ktoś z władz odpowiedział. Bo jutro już by nie był władzą. Kościół ma długie ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwianie od tz d...y strony.Powinno być wpierw oświadczenie rodzica że chce by pociecha miała lekcje religii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcesz religii w szkole to wypier.. księdza ze szkoły! - tak jak wypier... Ciebie ksiądz z Kościoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko uczęszcza do ZSE im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. Oczywiście podpisałam oświadczenie, iż syn nie będzie uczęszczał na lekcje religii. W czasie trwania tych zajęć uczniowie muszą przebywać w szkolnej bibliotece gdzie sprawdzana jest lista obecności. Nie rozumiem tylko jakim prawem szkoła wymaga od rodziców podania ( obowiązkowo) parafii do której należy dziecko aby donieść księdzu proboszczowi o fakcie nieuczęszczania na lekcji religii. Czy to jest zgodne z prawem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko uczęszcza do ZSE im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. Oczywiście podpisałam oświadczenie, iż syn nie będzie uczęszczał na lekcje religii. W czasie trwania tych zajęć uczniowie muszą przebywać w szkolnej bibliotece gdzie sprawdzana jest lista obecności. Nie rozumiem tylko jakim prawem szkoła wymaga od rodziców podania ( obowiązkowo) parafii do której należy dziecko aby donieść księdzu proboszczowi o fakcie nieuczęszczania na lekcji religii. Czy to jest zgodne z prawem ?
  Pewnie na wypadek, gdyby syn za jakiś czas chciał brać ślub kościelny. Wierz mi, bywają tacy bezczelni "ateiści".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katoliku Nikito, nikt Cię nie nienawidzi. Przeciwnie, życzę Ci abyś zmądrzał, dużo czytał i poznał prawdę a prawda Cię wyzwoli.
  Prwada wg Carlina? Dziękuję, postoję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Nikity: To nie jest kampania nienawiści do katolików. Oni nie są  winni że są ubodzy duchem i dają się omamić przez kler. To jest obrona ludzi normalnych przed zawłaszczaniem państwa, miasta, szkół, przedszkoli itd. przez agresywny, żądny władzy i pieniędzy, zdemoralizowany kler.
Pastorze, niech pastor hamuje język. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te lewackie oszołomy wypierdki januszka PaliCioty się w końcu odwalą od ludzi i nie mówią im jak mają wychowywac własne dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te lewackie oszołomy wypierdki januszka PaliCioty się w końcu odwalą od ludzi i nie mówią im jak mają wychowywac własne dzieci
Też Marcin. Jestem lewacką Paliciotąi jestem z tego dumny.A moje dzieci chce wychowywać w nowoczesnym świeckim państwie a nie w średniowiecznym klechistanie.Religia won ze świeckich szkół.Kto chce niech sobie chodzi do kościoła a ode mnie i moich dzieci wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fundacja ma rację,religia została wprowadzona rozporządzeniem po cichu,a czarni jak złapią przyczółek to go nie popuszczą.Tu trzeba winić rząd że to toleruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suchocka i Skubiszewski powienni być postawieni z zarzutami karnymi za zdradę kraju za przepchnięcie kolanek konkordatu.Na skubiszewskiego już za późno, ale na Suchocką jest jeszcze czas zważywsz zę wraca z anbasadora w Watykoanie, ze stanowiska któe niechybni eotrzymała za  w/w sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcecie religii to macie co chcecie. NIE ZNACIE BOGA , ZABIJACIE WLASNE DZIECI. MORDERSTWA  IZLODZIEJSTWO  TO WAM PASUJE??? POZNAJ BOGA , ZMIENISZ SIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...