Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie daj się kleszczom, zaszczep się

Utworzony przez aptekarz, 8 kwietnia 2010 r. o 09:10 Powrót do artykułu
Niedawno była lipna świńska grypa, na której firmy farmaceutyczne zarobiły niezłą kasę. Teraz kleszcze. 80-100 zł od jednego pacjenta za zaszczepienie. Da się żyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BORELIOZA?????? Ludzie zaszczepią się na zapalenie opn i będą myśleli że są bezpieczni a zakażenie boreliozą jest jeszcze bardziej niebezpieczne i trudne do zdiagnozowania i leczenia. Niestety nie ma na to szczepionki więc o tym cicho sza. Może przy okazji szczepienia w tym kleszczobusie poinformują , że to nie likwiduje zagrożenia i trzeba nadal uważać na kleszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcząc z nadwagą szukałam pomocy wszędzie, aż do momentu gdy natrafiłam na stronę dieta!wop!pl l Muszę przyznać, że nie stosowałam się rygorystyczny sposób do zawartych w niej wskazówek. Efekt był niesamowity.Gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spier..alaj spamerko! Obyś się boreliozy w tym odchudzonym ciele nabawiła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...