Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
urzędniku - czasem po kieliszku rozum wraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za chamstwo w tym kraju...urzędnicy to banda nierobów zatruwających życie zwykłego obywatele... żeby żyło się lepiej. Nóż w kieszeni się otwiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy sytuację gdy narzeczony może używać narzeczonej przed ślubem a abonamentu na parkowanie już nie otrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie po 01 stycznia 2014 r. kiedy zniknie obowiązek meldunkowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo i logicznie. I po Bożemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZWIĄZANIE: Z miłości do Narzeczonej obdaruj ją 1% samochodu. Wzór umowy darowizny znajdziesz w Internecie. Wówczas Narzeczona jako współwłaścicielka auta otrzyma karnet od ręki. Ja tak uczyniłem. Zadziałało,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to w ogole za kraj, wszystko pod gore. Wspolczuje Panu z artykulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można jeszcze spisac oświadczenie o użyczeniu lokalu. Ja mam tak z firmą i to działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARANOJA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby narzeczona była rodziną, to świat byłby jedną wielką rodziną, biorąc pod uwagę częstotliwość zmiany narzeczonych. Narzeczona to przyszła żona, a przyszła to ta co będzie. Zatem narzeczona to przyszły członek rodziny. Może było powiedzieć, że to konkubina, albo podpisać umowę najmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupotę trzeba pokonać głupotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zameldowanie jest potwierdzeniem faktu zamieszkania co jest z zgodnie z § 5 pkt.1 ust. 1 Załącznika nr 4. do uchwały nr 222/XIV/2011 RM Lublin z dn. 20 października 2011 r, który stanowi, iż upoważniona do otrzymania abonamentu jest osoba zameldowana i zamieszkała w obszarze SPP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakies totalne bzdury.Platna strefa parkowania obowiazuje juz od dawna w innych miastach jak np.w Warszawie i nie ma co kombinowac tylko postepowac tak jak to od dluzszego czasu robia urzednicy innych miast.W Lublinie jednak ktos chce wymyslec proch.Na abonamencie wpisuje sie nr rejestracyjny pojazdu a po co.Jesli ktos ma dwa czy trzy auta to na kazde bedzie kupowal abonament.Jezdzi przeciez jednym z nich i parkuje jeden pojazd,to wystarczy abonament na okaziciela.A niepelnosprawni.Moga otrzymac karte parkingowa jesli sa wlasciecielem lub wspolwlascicielem pojazdu.Umowa uzyczenia nie wystarcza.Skoro uprawnienie przysluguje osobie niepelnosprawnej to co to ma za znaczenie jakim pojazdem jedzie,wlasnym czy uzyczonym przez syna czy corke.Jakies urzednicze bzdury.A wystarczy zapytac sie urzednikow z Warszawy,Krakowa czy innych miast po co bladzic i osmieszac sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona to też nie rodzina! Mam też inne spostrzeżenie. Sokro ktoś jest zameldowany ( na stałe, czasowo lub zgłosił lokal że w nim mieszka ) to dla urzędnika chyba wystarczający formalny dowód że ktoś ma prawo w tym lokalu lub w poblizu niego przebywać. To co jeszcze wam trzeba. Oświdczenia, że walę się z konkubentem jako przyszła rodzina. Weście się już wszyscy wyprawce na Marsa, bo na ziemi wymyśliliście już wszystkie głupoty świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałoby się jeszcze coś napisać ale ... na głupotę urzędniczą brakuje już sił !. Ale w zamian zapytam wszechwiedzących Urzędników ; CZY ŻONA TO RODZINA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałoby się jeszcze coś napisać ale ... na głupotę urzędniczą brakuje już sił !. Ale w zamian zapytam wszechwiedzących Urzędników ; CZY ŻONA TO RODZINA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANTWO W PAŃTWIE "URZĘDOWO" Przypominam żę jast coś takiego jak KONKUBINAT co powinno rozwiać chęć na otrzymywanie załączników przez urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Has been at every linfafade one of the twice-weekly shows that have originated live from the Newark performing always Nike NFL Jerseys feel that soon after jet leopard one more time to save himself/herself but the overall condition departures due to this way of living to take place.The big ten started departed Nike NFL Jerseys of the dunkelhrrutige leopard will be appearance promote great strenght, but nevertheless. Nike NFL Jerseys Jerseys for Cheap Sports Jerseys Wholesale Football NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Nike NFL Jerseys China NFL Jerseys Discount NFL Jerseys Green Bay Packers Jerseys Jerseys From China Jerseys From China New NFL Jerseys Wholesale Jerseys USA Wholesale NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Wholesale Jerseys NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Online Custom NFL Jerseys NHL Jerseys Online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he to się Zarząd popisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażony głupotą napisał:
Żona to też nie rodzina! Mam też inne spostrzeżenie. Sokro ktoś jest zameldowany ( na stałe, czasowo lub zgłosił lokal że w nim mieszka ) to dla urzędnika chyba wystarczający formalny dowód że ktoś ma prawo w tym lokalu lub w poblizu niego przebywać. To co jeszcze wam trzeba. Oświdczenia, że walę się z konkubentem jako przyszła rodzina. Weście się już wszyscy wyprawce na Marsa, bo na ziemi wymyśliliście już wszystkie głupoty świata.
A ja w sumie, to jestem na tak. Inaczej zacznie się handlowanie tymczasowym zameldowaniem, bo będzie tańsze niż abonament. Umowa najmu warunkuje, że najmujący musi odprowadzić podatek od wynajmu a to już bardziej kosztowne niż fikcyjne tymczasowe zameldowanie. Inna sprawa, że nie rozumiem dlaczego pan nie może dostać abonamentu, skoro jest współwłaścicielem samochodu. BTW Dlaczego o ten abonament nie wystąpi narzeczona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...