Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie jest dobrze przy Pekinie. Czy blok jest zagrożony?

Utworzony przez on, 1 kwietnia 2015 r. o 18:22 Powrót do artykułu
A mieszkańcy tego bloku nie muszą partycypować w kosztach...? Oni tylko tam mieszkają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co nas to!tzn.dlaczego z moich podatkow mam placic za to co mnie nie dotyczy!niech placi spoldzielnia tj.lokatorzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mieszkańcy tego bloku nie muszą partycypować w kosztach...? Oni tylko tam mieszkają?
a mieszkańcy tego bloku płacą czynsz w którym jest składka remontowo - budowlana!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co nas to!tzn.dlaczego z moich podatkow mam placic za to co mnie nie dotyczy!niech placi spoldzielnia tj.lokatorzy!
  wlasnie koszty jakichkolwiek remontow w blokach ponosza sami lokatorzy to dlaczego i z jakiej racji ma placic miasto czyli my!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytajcie dokładnie ,to nie spółdzielnia tylko wspólnota czyli mieszkania własnościowe i Zarząd nieruchomości komunalnych czyli miasto.. Jak przejmowali budynek to nie pytali nikogo o konieczne remonty, o koszty utrzymania ,.byle tylko odebrać spółdzielni - bo be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A polaczki tylko jad potrafią sączyć dopóki to im się dach na łeb nie zawali, wtedy gwałtu rety! Jakby mieli 20 par rąk to by wszystkie po pomoc wyciągnęli i wtedy by się nie zastanawiali czy z cudzych podatków nie korzystają. Ciemnogród. Jak ktośnie zna realiów życia społecznego w mieście to niech wraca na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 tys. na mały murek oporowy? Kogoś tu chyba pogięło ostro. Poza tym jak ktoś jest na tyle niedouczony że nie rozumie różnicy między głębokością posadowienia fundamentów wieżowca a murku oporowego to niech się martwi jak głupi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pekin jest tylko jeden i tylko przy ulicy koryznowej a został tak nazwany bo to był pierwszy w lublinie tego typu blok nie ma innego pekinu reszta to zwykłe bloki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy płacą miesięczny czynszy i powinni się czuć bezpiecznie mieszkając tam a ten co bierze za to pieniądze powinien zadbać o to żeby blok był w jak najlepszym stanie tyle w temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...