Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie skończyły jeszcze nawet 14 lat. Coraz młodsze dziewczynki rodzą dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2016 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Dokładnie, edukacja przede wszystkim. Zarówno o sposobach skutecznej antykoncepcji jak również o tym aby zbyt wcześnie nie rozpoczynać życia płciowego. Nie ucieknie się od tego problemu bo jak widać coraz młodsze dziewczyny, dzieci zachodzą w ciążę. Skoro ma być całkowity zakaz aborcji to chociaż edukujcie te biedne nastolatki ale rzetelnie a nie w tonie fanatyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyki zdarzeń drogowych często podają ,dwóch panów w samochodzie w wieky 20-25 lat i 15-16 letnia pasażerka???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dar boszy a wy śmiecie to krytykować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kogo to obchodzi? Jak zwykle wina dziewczyny. Wam się już panowie w głowach poprzewracało od tej "władzy". Poza tym tu chodzi o problem braku odpowiedniej edukacji młodzieży a nie problem, że jakas dziewczyna wsiada do samochodu z panami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edukować równolegle z młodzieżą należy też nas, rodziców, bo często samo nie potrafimy rozmawiać z dziećmi na te tematy, a wychowanie przecież wynosi się z domu, szkoła nas nie zastąpi, co najwyżej może wspierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się dziwić że rodzą. Dają 500 + na dziecko to i rodzą. Pieniądze każdemu się przydadzą. Ja już pięcioro narobiłem i mam za to 2500 zł . Żona zwolniła się z pracy bo zarabiała 2000 zł a tak siedząc w domu z dziećmi ma 2500 zł. Ja zarabiam ponad 4000 zł ale oficialnie na umowie mam najnizszą krajową aby mi się 500+ należało a reszte kasy szef płaci mi pod stołem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy ma rodziców na odpowiednim poziomie którzy mogliby rozmawiać ze swoimi dziećmi na takie tematy. Niektórym nastolatkom dużo łatwiej rozmawia się z nauczycielem niż porusza te kwestie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto je pula?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto je puka? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po. zakazie aborcji takie przypadki będą na porządku dziennym bo czego się nie zrobi dla 500+ Pani premier chyba nic nie wspominała o dolnej granicy wieku w którym można otrzymać ten dodatek . Dla trzynastoletniej matki będzie to niezły zastrzyk finansowy na swoje potrzeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że 13-letnia matka niewiele wie o życiu jak również o wydawaniu pieniędzy na potrzeby własne czy dziecka bo sama wymaga jeszcze opieki osób dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek napisał:
Kto je puka?
Pójdź na najbliższą plebanię i tam zapytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawdą jest, że edukacja seksualna w podstawówce jest za wcześnie. Uczę przyrody, m.in. w klasie V. Układ rozrodczy. W klasie poruszenie, spoglądają po sobie, śmichy-chichy. Po wyczerpaniu tematów dotyczących anatomii mówię: czy macie do mnie jakieś pytania? Znowu hi,hi,hi. No to proszę, żeby każdy napisał mi swoje pytania na karteczce, ja przygotuję odpowiedzi dla was na następną lekcję. Przygotowałam - rzetelnie, bez uników, najlepiej, jak umiałam. Wtedy wywiązała się dyskusja, na całą lekcję, okazało się, że seksualność w tym wieku to temat-rzeka. Młodzi ludzie, dzieci potrzebują informacji - prawdziwej, nie wulgarnej, nie zniekształconej. Nie zawsze otrzymują taką w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz islam straszne co sie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, a w szkole zajęcia na ten temat często wyglądają tak że albo nauczyciel nie potrafi poprowadzić albo pół gimbazy gada głośniej, pół wysmiewa więc skąd mają wiedzieć? Skąd się biorą takie sytuacje i gdzie są rodzice takiej 12 czy 14-stolatki która zachodzi w ciążę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewykształcone i biedne nastolatki będą rodzić, wykształcone i dobrze sytuowane panie 35+ będą adoptować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie młode a już puszczalskie heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co wam kuźwa teraz chodzi, daliście 500+ za pieprzenie sie i rozmnażanie to teraz morda w kubeł i płacić 500+ idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie 500+ ? a 10 lat temu nie rodzily nastolatki ? zawsze takie sie znajda tylko teraz wszyscy o tym mowia nastolatki sadze ze nawet nie sa swiadome tego czy dla nich bedzie przydatny ten program a ze panstwo daje pieniadze na dziecko to bardzo dobrze kazdy na to pracuje I placi podatki wiec cos nam sie nalezy od panstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ nie dostają nieletnie matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...