Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Nie wiem, jak długo Bóg pozwoli mi jeszcze żyć\"

Utworzony przez dest90, 4 sierpnia 2011 r. o 13:19 Powrót do artykułu
Witam wszystkich. Mam chęć wypowiedzenia się w temacie życia oraz trudności związanych z chorobami, a szczególnie z wielkim ciężarem narzuconym na człowieka przez nowotwór. Większość ludzi odbiera raka jako nieuleczalną chorobę i uważają resztę swojego życia za pozbawione sensu. Jest to błędne myślenie bo każdy, nawet człowiek przykuty do łóżka ma szanse pomóc innym lub chociaż sprawić, by pojawił się uśmiech na czyjejś twarzy. Celem mojej wypowiedzi jest zachęcenie was do odwiedzenia strony ***TU BYŁ SPAM**.com/ Jest to strona poświęcona w całości nowotworom wszelkiego rodzaju oraz nowoczesnym sposobie wczesnego jego wykrycia. Skoro życie jest takie piękne to lepiej się przebadać niżeli się poddać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest prawidłowe, ale... nagła śmierć z powodu choroby zazwyczaj burzy wszystkie nasze plany - http://######/site/457news - dowiedziałem się, że jestem chory. Dzięki Bogu nie za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...