Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Poście ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ciebie obchodi kto jak spędza swój wolny czas - jest post nigdzie nie idź, i tu powinno się kończyć twoje pole widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obszernosc tego artykułu jest porazająca dlaczego nie dali odrazu tego co jest w odnosniku na strone główną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne cycki ma ta lewej mniam mniam mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później się narzeka na dzisiejszą młodzież, no nie dziwmy się skoro nasze pociechy bawią się w poście tzn że wiara zanika a jeśli wiara w Boga zaniknie to nasz los tez jest pod wielkim znakiem zapytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr28 napisał:
A później się narzeka na dzisiejszą młodzież, no nie dziwmy się skoro nasze pociechy bawią się w poście tzn że wiara zanika a jeśli wiara w Boga zaniknie to nasz los tez jest pod wielkim znakiem zapytania.
Wierzę w Ciebie Piotrze że pójdziesz i rozp... te imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że "Sztandar ludu" ma się całkiem dobrze... Tak idiotycznego "newsa" ze świecą szukać - normalnie żenada !!! A tak na marginesie, to od razu można zauważyć jak jest sens wstawiania na witrynę takiej popierdułki... Oj, redaktorki, redaktorki ... Życzę wam dobrego samopoczucia... Ż E N A D A !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro w 2012 ma byc koniec swiata to trzeba nawet w post korzystac z zycia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest post. Proszę nie zamieszczać takich demoralizujących artykułów. To nie jest odpowiedni czas na zabawę. Pozostańmy dzisiaj w naszych domach i w skupieniu przeżywajmy ten czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , jest post!!! jakie dyskoteki, jakie zabawy? Zgroza... Sama jestem młoda, ale patrze na to wszystko z przerażeniem...do czego ten świat zmierza????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi wasz post? Nie dotyczy on przecież wszystkich ludzi w Lublinie. Mam prawo balować kiedy mi się zechce i żaden mocher nie będzie mi tu o demoralizacji wywalał. Macie post to siedźcie na dupach w domu, ja nie muszę i nie mam zamiaru. Jest ku... wolność wyznania czy nie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaudia napisał:
Ludzie , jest post!!! jakie dyskoteki, jakie zabawy? Zgroza... Sama jestem młoda, ale patrze na to wszystko z przerażeniem...do czego ten świat zmierza????
Skończył się zasiłek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manolo napisał:
Widać że "Sztandar ludu" ma się całkiem dobrze... Tak idiotycznego "newsa" ze świecą szukać - normalnie żenada !!! A tak na marginesie, to od razu można zauważyć jak jest sens wstawiania na witrynę takiej popierdułki... Oj, redaktorki, redaktorki ... Życzę wam dobrego samopoczucia... Ż E N A D A !!!
nie zrob kupy, bo zasrasz tę świecę, z którą sie nie rozstajesz moherku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
57DBD5 napisał:
nie zrob kupy, bo zasrasz tę świecę, z którą sie nie rozstajesz moherku
Ty zasrańcu pewnie nie dozyjesz tego aby załozyć moherek, więcej szacunku nygusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje 19 lat zycia i wyznanie(wierzacy niepraktykujacy) i tak nie pozwala mi sie bawic, tak samo jak podczas postu postanowilem ograniczyc alkohol a najlepiej go na ten okres wyeliminowac i napewno nie bede sie bawic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eMas napisał:
moje 19 lat zycia i wyznanie(wierzacy niepraktykujacy) i tak nie pozwala mi sie bawic, tak samo jak podczas postu postanowilem ograniczyc alkohol a najlepiej go na ten okres wyeliminowac i napewno nie bede sie bawic...
Chwalisz się, czy żalisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie jest piękne, ale też krótkie. Kocham się bawić, robię to z rozwagą, nie chcę się uzależniać od tzw. postu. Jestem wolnym człowiekiem. Sam decyduję kiedy "pościć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie jak by Ci WIERZĄCY nie wiedzieli to pare lat temu czarna mafia w naszym kraju wycofała się z zapisu o " nie imprezowaniu" na rzecz dawania na tace... to tak jak by ktoś nie wiedział i bił się z myślami czy w poście może czy nie może pójść na dyskoteke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...