Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niebezpiecznie na drogach. Wypadki w Lublinie i regionie

Utworzony przez dżinston, 3 października 2011 r. o 01:16 Powrót do artykułu
I czemu winna na 29-letnia dziewczyna, miała swoje życie, swoje marzenia, ktoś pewnie ją kochał a jakiś deb*** i idjota zapier***ał i zabił tak zabił bo jak stracił panowanie a warunki na drogach są ostatnio bardzo dobre to powinien 25 lat z pierdla nie wylazc szmata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadek widziałem na własne oczy.. moim zdaniem dla kierowcy Bmw 25 lat za mało. przez niego zgineła niewinna dziewczyna jadaca zgodnie z przepisami a bmw miało około 180 km/h przez niego rodzina sie pogrązyła w załobie i smutku.. za młoda była na śmierc[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie piszcie takich głupot, bo jeśli ten kierowca jechałby 180 km/h nikt nie wyszedłby żywy z tego wypadku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wie ktoś skąd jest kierowca BMW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem z kand jest ale i tak nie napisze a jak by jechał 180 to by nawet nie skrecił w ten łuk tylko by poszedł prosto w rów a wiem ile jechał i na 100 jechał przepisowo bo nie jechał szybko a jak ktos widział ten wypadek to czy widział ze samochód z naprzeciwka wyjechał na pas bmw a on odbił na pobocze zeby sie ratować a ze wonsko tam jest to wyzuciło go na droge i zaczepił audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...