Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieczysty biznes

Utworzony 9 lutego 2016 r. o 00:45 Powrót do artykułu
jak sie kupuje na raty to nie ma sie co dziwic ze zaciaga sie w ten sposob kredyt, to oczywiste. A ze nikt niczego nie daje za darmo to trzeba sie bylo liczyc ze beda odsetki, wystarczylo sprawdzic wysokosc raty. Ja tez mialem spotkanie z konsultantem tej firmy. Scierki sa faktycznie wysokiej jakosci chociaz cena jest okolo czterokrotnie zawyzona mowiac obiektywnie. Ale od tego mam rozum zeby nie rzucac sie jak suka w rui bo cos jest ladne, tylko przemyslec sprawe. Zestaw jest fajny ale za duzo sobie licza wiec nie kupilem i nie ma problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestrzegam wszystkich przed podjęciem współpracy z firmą RAYPATH!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkty Raypath sa swietne. Szczegolnie ze jestem alergikiem .Za drogie ? Bzdura. Przestalismy kupowac do domu jakiekolwiek srodki czystosci, plyny do mycia naczyn, gabeczki, papierowe reczniki itp. Szok. Nawet stare obicia materialowe udalo sie doprac. samochod tez myje w miedzyczasie woda. Nie kupujemy kostek do zmywarki. To produkt ktory oszczedza kasre, zdrowie i jest super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąłem ściereczki Johnson i tarłem szybę pastowaną też wyczyściło. Tylko głupiec rezygnuję z wygód zmywarka jest po to by myć, bo oszczędza wodę to jest Eco. Ale są ludzie naiwni którzy nie używają chemia ręczników papierowych i jadą brudną patelnie poświęcając 10 min życia.  /Pranie ściereczki itp/. Mają swój ołtarzyk z tego kompletu, mogą się pochwalić podobne zakręconym:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...