Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziennik wschodni każe płacić za art. -----trzeba zarządać opłat za przeczytanie kto się zgadza poproszę o podpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prwdziwy Polak = Prawdziwy Katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
Dziennik wschodni każe płacić za art. -----trzeba zarządać opłat za przeczytanie kto się zgadza poproszę o podpis
nie zarządać tylko zażądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
Dziennik wschodni każe płacić za art. -----trzeba zarządać opłat za przeczytanie kto się zgadza poproszę o podpis
Podpisuję się obiema rękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychu Peja napisał:
Prwdziwy Polak = Prawdziwy Katolik
Czyli prawdziwych Polaków nie ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po usunięciu wpisu Związkowego K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych. CUD WIELKIEJ NOCY czyli JAK TŁUM (ok) OM ODBIJA PALMA: (24.III.2013) K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można (z) BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! SCENARIUSZ SAKRAMENTU (z) BAWIENIA : Na widok idącego księ ŻULA interesant woła machając rękami: Hej hej!, Hej hej!, Hej hej!, Hej hej! zadowolony księ ŻULO o (d) powiada rozpoczynając SAKRAMENT (z) BAWIENIA : Chyba jeszcze nikt , nie miał tak jak my .. Powiedz jak Ci minął dzień ? O czym był wczorajszy sen ? Mów mi o czym tylko chcesz , Ja słucham , czytam z Twoich ust . Powiedz mi czy wszystko gra ? Co Ci jeszcze mogę dać ? Opowiadaj mamy czas , ja słucham , a Ty szukaj słów. Zamiast Sakramentalnego: " COOO? ILE RAZY? ??" księ ŻULO mówi : Hej hej ! Jeszcze raz ! Hej hej ! Zaczaruj czas ! Niech biegnie ,niech biegnie, niech biegnie wolniej . Hej hej ! Jeszcze raz ! Hej hej ! Niech życie nam zawróci , zawróci , zawróci w głowie. Chyba jeszcze nikt nie miał tak jak my . Interesant szepcze Sakramentalnym Szeptem : Czasem chciałbym w gorsze dni Uciec stąd nie mówiąc nic .. Tam gdzie jeszcze nie był nikt Poszukać paru lepszych chwil Nie wiem co planuje los .. Czy mu o nas mówił ktoś ? Poczekajmy jedną noc do jutra Potem chodźmy księ ŻULO : Hej hej ! Jeszcze raz ! Hej hej ! Zaczaruj czas ! Niech biegnie niech biegnie niech biegnie wolniej . Hej hej ! Jeszcze raz ! Hej hej ! Niech życie nam zawróci , zawróci , zawróci w głowie . Chyba jeszcze nikt nie miał tak jak my .. Ukradniemy co się da , z ludzi się będziemy śmiać , podasz rękę mi a ja do ucha będę kłamać i zmyślać . W Wielkim Tygodniu scenariusz może być Śpiewany niczym Msza ŚW.(irnięta): http://www.youtube.com/watch?v=gzaFiX7R_Fw Do SAKRAMENTU (z) BAWIENIA przydatne są również inne MODLITWY rodem z internetu: 1) " Szeptem do mnie mów ": http://www.youtube.com/watch?v=TanVKk8fRGo Aby uzyskać dostęp do pozostałych Pieśni (z) BAWIENIA należy w GOOGLE wpisać : 2) Smak Słów youtube (mów do mnie tak - wykonawca GOYA); 3) Cichosza youtube (wykonawca G. TURNAU). Jest to wielka wygoda (z) BAWIENIA - księ ŻULOM odpada wysiłek NAUKI ŚPIEWU TŁUM (ok) ÓW - każdy za Pokutę nauczy się sam wykorzystując ECCLESIA DIGITAL ! (youtube). Zbędne też będzie szKULenie Orszaków DROGI KRZYŻOWEJ miotającej się ulicami przez MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW - każdy i tak ze ŚMIECHU będzie się zataczał niczym księ ŻULO czy AMINENCJA po FLASZCZE (z) BAWIENIA ! Tradycyjna już i mocno nagłaśniana NOC KONFESJONAŁÓW jak w mordę szczelił! I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH . Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć: jeden Inbecyl, dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle ... i tak w nieskończoność,a na końcu nieskończoności – Św. (irnięty)... Obracając się w Świecie KANIBALIZMU („wziął chleb... i rzekł <>”) i WAMPIRYZMU („wziął kielich.. i rzekł <>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” W Kościele STAN WOJENNY i PRIMA APRILIS trwają wiecznie – wiecznie z kimś walczą i wszystkich oszukują ... i wiecznie odstawiają SZOPOKĘ NA ŻYWCA wyznaczającą Początek DROGI (z) BAWIENIA ! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' oraz z KROPKAMI i BEZ KROPEK między literami -czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B (L) OGIEM, a będziecie (z) BAWIENI... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO : K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...