Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nielegalny handel papierosami kwitnie w centrum Lublina

Utworzony przez siomik, 12 września 2010 r. o 17:47 Powrót do artykułu
He he anomimowy policjant powiada "BIEDNI LUDZIE Z UKRAINY" ty przyglupie a ty widziales jak mieszkaja i czym jezdza ci biedni ludzie z ukrainy...A ten dziadek co mu to przeszkadza niech zmieni trase swojego spacerku i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym a w zasadzie nie chciałbym poznać pana Józefa.. takie bajki to on sobie może pod śmienitkiem dzieciom opowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedzielę na giełdzie w elizówce jest to samo policja nim z lublina dojedzie to wszystcy wiedzą i jest ok niema fajek i alkocholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~siomik~ naucz się czytać, najlepiej ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zula napisał:
~siomik~ naucz się czytać, najlepiej ze zrozumieniem
zulciu to raczej ty czytaj ze zrozumieniem bo pewnie chodzi ci o "to nie jest tak ze itd" ale jakby nie patrzec chodzilo o biednych ludzi z ukrainy wiec nie wcinaj sie jak jestes pusta dziewczyna z pryszczem na nosie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja wie, straż miejska wie, US wie, wszyscy wiedżą ale tu jest Lublin a wLublinie nic nikogo nie interesuje bo i po co. A niech handlują, co tam ! Głupie - bo lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szeroki strumień pieniędzy ze sprzedaży trefnych papierosów płynie do kieszeni zorganizowanych gangów. ? To nie jest tak, że te "fajki? sprzedają biedni ludzie z Ukrainy, którzy chcą dorobić kilka złotych. Teren przy dworcu PKS kontrolują dwie grupy związane ze znanymi przestępcami z Lublina. Zarobione pieniądze inwestują w inne brudne interesy ? mówi nam proszący o anonimowość policjant. " To obniżcie akcyzę na wyroby tytoniowe do poziomu NORMALNYCH cen. Jak zaczynałem 8 lat temu palić paczka fajek kosztowała jakieś 4.60 za LM Lighty, teraz bodajże 9.70 zł. Skok o 100% ceny to normalka? Gdyby nie palący i pijący w tym kraju, to by wielu wyzdychało z głodu, na samych papierosach skarb państwa zdziera z nas (palących) rocznie 15 mld zł. A wygania się nas z pubów, dyskotek i miejsc publicznych, bo zatruwamy innych. Hipotetycznie - WSZYSCY palący się wku***ą i rzucą palenie - dziura w budżecie powiększa się o 15 mld zł. Teraz rząd szukając brakujących 5 mld podnosi VAT o 1%, to wyobraźcie sobie, co by było gdyby palaczy w Polsce zabrakło. Po rękach nas całować, trujemy się więcej, żeby innym żyło się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gangi czy ukraińcy, fakt że fajki od nich są o wiele tansze niż w kiosku. Legalne czy nie ja wolę kupować u nich. Skarb państwa powinien myśleć wcześniej - w ciągu ostatnich kilku lat ceny papierosów wzrosły o ponad 100%. Sami są sobie winni, gdyby ceny nie rosły tak gwałtownie nie interesowały by mnie fajki 'od ruskich'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Szeroki strumień pieniędzy ze sprzedaży kontrabandy płynie do kieszeni zorganizowanych gangów..." Takie kity możecie wciskać ludziom którzy nie znają (nie mieli okazji żyć w tamtych czasach) propagandy PRL którą się teraz uprawia.Coraz bardziej mi ten kraj przypomina ówczesny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
"Szeroki strumień pieniędzy ze sprzedaży trefnych papierosów płynie do kieszeni zorganizowanych gangów. ? To nie jest tak, że te "fajki? sprzedają biedni ludzie z Ukrainy, którzy chcą dorobić kilka złotych. Teren przy dworcu PKS kontrolują dwie grupy związane ze znanymi przestępcami z Lublina. Zarobione pieniądze inwestują w inne brudne interesy ? mówi nam proszący o anonimowość policjant. " To obniżcie akcyzę na wyroby tytoniowe do poziomu NORMALNYCH cen. Jak zaczynałem 8 lat temu palić paczka fajek kosztowała jakieś 4.60 za LM Lighty, teraz bodajże 9.70 zł. Skok o 100% ceny to normalka? Gdyby nie palący i pijący w tym kraju, to by wielu wyzdychało z głodu, na samych papierosach skarb państwa zdziera z nas (palących) rocznie 15 mld zł. A wygania się nas z pubów, dyskotek i miejsc publicznych, bo zatruwamy innych. Hipotetycznie - WSZYSCY palący się wku***ą i rzucą palenie - dziura w budżecie powiększa się o 15 mld zł. Teraz rząd szukając brakujących 5 mld podnosi VAT o 1%, to wyobraźcie sobie, co by było gdyby palaczy w Polsce zabrakło. Po rękach nas całować, trujemy się więcej, żeby innym żyło się lepiej
To może warto by było zastanowić się nad rzuceniem palenia. Ja rzuciłem nie palę już trzeci rok i jakoś mi się nie chce palić, nawet sam się dziwię, że mi najzupełniej nie chce się palić tak jak kiedyś. Po prostu zmusiłem się siłą. Na początku była bardzo ciężko, ale uświadamiałem sobie, że to już koniec i nie powrócę do tego bezsensownego nałogu choćby nie wiem co. Teraz jestem wolny i nie muszę już wdychać tego ohydnego dymu papierosowego a co najważniejsze nie muszę wydawać pieniędzy na tak drogie papierosy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeroki strumień pieniędzy ze sprzedaży kontrabandy płynie do kieszeni zorganizowanych gangów. tu chyba macie na myśli POLICJE... bo nie zauważyłem żeby na widok pieszych patrolu zawijali się stamtąd.... zresztą stoją koło novej, a na przeciwko kamera.... i co dowodów by nie było ? tu wszystko jest opłacone....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest przecież oczywiste że nadmierny fiskalizm państwa powieksza tylko szarą strefe i rzesze przemytników. Rząd strzela sobie tymsamym w kolano. By żyło się lepiej - wszystkim:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pazerne to jest państwo , bo straciło wszelki umiar w drenowaniu kieszeni swoich obywateli , a ci co handlują papierosami bez akcyzy - przynajmniej nie kradna tylko jakoś sobie radza w tym kraju brz pracy , przyszłosci i widokoów na cokolkwiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 10 lat tam kupuje , a tu wielka nowosc ,,,, jest z czego halo robic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na targu zwierząt w sobotę na Turystycznej przed Leklerkiem można kupić papierosy bez krępacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam bylem światkiem jak Ci handlarze nawet sie nie przejmowali ze idzie policja, i jeszcze do jednego z policjantow to nawet po imieniu sie zwracali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Towar jest bez polskiej akcyzy czyli z przemytu.'' - to wręcz pomówienie. Przez granicę można przewieść 2 paczki papierosów LEGALNIE i nie jest to przemyt. Ale czego ja wymagam od ,,dziennikarzy'', co nie znają nawet ulic w mieście w którym mieszkają i o nim piszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe bądź śmieszny. Nikt nie będzie jeździł na Ukraine po dwie paczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie lepiej by skarbówka i policja zajęła się babciami handlującymi pitruszką i nieżywymi kaczkami. Przecież to jasna drwina z przepisów unijnych. Ja rozumię ,że cieczka kiedy byliśmy bardziej unijni jak cała unia minęły ale jak ma się handel papierosami do handlu drobiem?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara za sprzedaz w sklepie piwa nieletniemu - 1 rok pozbawienia wolnosci + grzywna / kara pozbawienia wolnosci w zawieszeniu / kara za sprzedaz bez paragonu - I raz ok 300zl Policja nie jest bezradna , mam wrazenie ze jest ZARADNA i to bardzo , biorac pod uwage skale zjawiska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...