Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo dobre szkolenie dla balujących pseudo studentów . Teraz po szkoleniu przez brukowiec uspokoi ich tylko brak dostaw finansów z wiochy na kontynuowanie pijaństwa. Mieszkam w pobliżu politechniki-w budynku jest osiem stancji , więc wiem co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej otworzyć policji. Przeprosic i dostac pouczebie.bo później bardzo często piszą wnioski do sądu a to się nie opłaca. Wiem bo kiedyś nie otworzyłem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"do naszego mieszkania na siłę mogą wejść także strażnicy miejscy i gminni" - tych pasożytów wita u mnie kłódka na bramie i Klopsik rasy wilczur niemiecki. Podkulają wtedy ogony i spier-lają do swoich świniowozów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" lub też móc pokazać nakaz wydany przez kierownika swojej jednostki lub legitymacji służbowej." - to znaczy kierownika legitymacji służbowej? "gdy odmówimy otworzenia drzwi może być to podstawą do odcięcia usług i rozwiązaniem umowy." - i rozwiązania umowy "Pracownicy tych służby" - tych służb Autor artykułu - znajomość języka polskiego na poziomie przeciętnego Wietnamczyka, który rezyduje w Polsce od miesiąca. WSTYD Panie Redaktorze Naczelny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornicy to złodzieje ,biorą telewizory,komputery a sprzedają za 1/10 wartosći ,państwo powinno coś z tym zrobic inaczej zawsze będą długi,również ściąganie długów za rodzicwó z ZGM to jakaś kpina ,jak sie ktoś uczy to jak ma pomóc spłacać? Komorników powinno sie zamknąć a otworzyc instytucje co nei nalicza kwot odsetkowych a normalnie sciąga z wypłąt,jak ich nie masz to dług wzrasta a nie że ktoś ci telewizor wezmie czy komputer i sprzeda za 1/10 a dług rośnie bez jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łajzy komornicze i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorników należy przenosić w zaświaty to zaczną myśleć i może podejdą do dłużnika jak do człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura..przeszukaniania na legitymacje można dokonać tez w trybie 308 kpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy można wejśc ze ślusarzem żeby pokazać ludziom przed licytacja mieszkanie i nie pokazac nakazu wejscia do mieszkania do osob wynajmujących to mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pójdzie do ubecji, to zostanie komornikiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...