Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieprędko pojedziemy ul. 3 Maja. Przebudowa się przeciąga

Utworzony przez życzliwy, 3 listopada 2011 r. o 07:16 Powrót do artykułu
Panie majster łopata się złamała - to oprzyj się Pan kur... o betoniarkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym roku pojedziemy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga śnieżyce na 3 Maja! Naczelny meteorolog z San-Bud przewiduje śnieg a nie przewidział rur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to też jest śmiech. przechodze codziennie tamtedy po dwa razy i powiem szczerze że oni nic w ogóle nie robią tam. cos tm robia le w porownaniu z innymi robotami to tu sie w ogole nic nie dzieje. Nie chce mi sie wierzyc ze zadzwonic do wlasciciela rur to jest kwestwia tygodni bo ta robota tak na prawde nie rusza w ogole przesypuja tylko piach z boku na bok. odcic im pensje za przedluzajace sie roboty to od razu sie wezma do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polscfe nie ma czegos takiego jak zadzwonić, bo to nie jest wiążące
kop napisał:
Jak dla mnie to też jest śmiech. przechodze codziennie tamtedy po dwa razy i powiem szczerze że oni nic w ogóle nie robią tam. cos tm robia le w porownaniu z innymi robotami to tu sie w ogole nic nie dzieje. Nie chce mi sie wierzyc ze zadzwonic do wlasciciela rur to jest kwestwia tygodni bo ta robota tak na prawde nie rusza w ogole przesypuja tylko piach z boku na bok. odcic im pensje za przedluzajace sie roboty to od razu sie wezma do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracują od rana do nocy??? To dlaczego w wakacje po poludniu nie bylo tam zadnego robotnika??? Dlaczego w kazda sobote bylo tak samo ze nikt tam nie pracowal???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze jest jakosc prac szczególnie pod JEZDNIĄ ,poniewaz na wieszku zawsze mozna poprawic i czsowo to nie jes długi czasokres.Dlatego robicży należy b. DOBRZE .Firmy się wycwaniły biorą duzo zlecen a pożniej łataja pracownikami ,kto ma lepsze ukłasdy tam pracują i to polska filozofia,remontów budów itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo krzysztof żuk za kolejne WZOROWE I TERMINOWE realizacje inwestycji w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kop napisał:
Jak dla mnie to też jest śmiech. przechodze codziennie tamtedy po dwa razy i powiem szczerze że oni nic w ogóle nie robią tam. cos tm robia le w porownaniu z innymi robotami to tu sie w ogole nic nie dzieje. Nie chce mi sie wierzyc ze zadzwonic do wlasciciela rur to jest kwestwia tygodni bo ta robota tak na prawde nie rusza w ogole przesypuja tylko piach z boku na bok. odcic im pensje za przedluzajace sie roboty to od razu sie wezma do pracy
Obciąć pensje? Ciekawe z czego? Pracowałem w tej dziadowskiej firmie,to wiem co mówię.Może lepiej zapłacićchłopakom godziwe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alan napisał:
Pracują od rana do nocy??? To dlaczego w wakacje po poludniu nie bylo tam zadnego robotnika??? Dlaczego w kazda sobote bylo tak samo ze nikt tam nie pracowal???
"Pracujemy", nie "pracowaliśmy" Teraz z czystym sumieniem może tak mówić - po zmianie czasu zmierzch jest już o 16.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...