Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A można zdjęcia w bikini :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz twoje gołe ciało>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna kobieta! powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na czjam ci jej gołe ciało konia i tak nie zwalisz chyba ze jesteś zakompleksiona to wtedy zrozumię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, tylko dziennikarz lekko niekompetentny. Napisał kilka razy o Monice jako o osobie głuchoniemej, samo to określenie wskazuje na fakt, że odnosi się ono do osoby która jest głucha czyli ma wadę słuchu i niemej czyli pozbawionej umiejętności wymowy tymczasem w tym samym artykule jest napisane, że Monika mówi płynnie, do tego robi to w dwóch językach. Poza tym o ile się orientuje konkurs piękności o którym mowa nie odbędzie się w Kaliforni (nie wiem skąd autor ma taką wiedzę) tylko w Orlando na Florydzie. Myślę że to rażące niedopatrzenia bo w dużym stopniu zmieniające sens artykułu. W dodatku jako czytelnik w zasadzie nie wiem w jakim celu został on napisany bo patrząc na zakończenie można wnioskować że autor napisał go żeby zareklamować program w tvn w którym Monika wystąpi. Domyślać się tylko można, że chodzi o poszukiwania firmy która zgodziłaby się zasponsorować wyjazd dla Moniki i tu znowu pytanie jak skoro dziennikarz nie podał nawet numeru konta lub innego kontaktu. Inny błąd- "Monika studiuje na KUL na dwóch kierunkach: prawo i pedagogikę" - chyba powinna być na prawie i pedagogice lub jeśli już w formie prawo i pedagogikę to wcześniej powinno być DWA KIERUNKI... P.S. Monika to piękna dziewczyna więc powinna tam polecieć;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna do Cichopek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez ogródek na miss świata to ona ma nędzne warunki ! Tam jest silna konkurencja. Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Return napisał:
Bez ogródek na miss świata to ona ma nędzne warunki ! Tam jest silna konkurencja. Powodzenia !
Było doczytać. To Miss Świata Niesłyszących. A warunki pani Monika najwyraźniej ma... komentować szczegółów (drobnych), które mi się nie podobają, nie zamierzam. Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do dziennikarzy - zapoznajcie się z definicja "głuchoniemy", widać, że nie pojmujecie, bądź nie chcecie pojąć znaczenia tego slowa. Monika MÓWI, więc NIE JEST GŁUCHONIEMA!!!! Jest niesłysząca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Otrzymałam propozycję wystąpienia w konkursie Miss Deaf International. Organizator konkursu piękności nie zapewnia ani przelotu do USA, ani wizy. Nad reportażem o Monice Szymanek pracuje telewizja TVN. Materiał zostanie wyemitowany na początku czerwca" TVN na pewno sfinansuje te marne kilka tysięcy PLN. http://www.onsi.pl/info,2566.html Reportaż o kandydatce. Cały koszt to 7 - 8 tys. PLN. Dla Walterów to pestka. I tak powstanie z tego reportaz, więc wrzuci się to w koszty prowadzenia biznesy TVN-owskiego. A wybory odbędą się oczywiście w mieście Orlando na Florydzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy o zdjęcia nago
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze podpisując się jako ks.Szostek , wielki autorytet z zakresu etyki już na starcie pokazujesz swój poziom intelektualny. wnioskuje że studiujesz na kul-u chociaż patrząc na to zdanie zastanawiam się kto cię tam przyjął...ale spoko po sesji zapewne wylecisz bo inaczej to będzie wielka porażka tej uczelni. po drugie jedyne zdjęcia nago możesz pooglądać w necie bo na żywo żadna dziewczyna przy tobie nawet skarpetki nie zdejmie. a po trzecie chciałeś tym komentarzem zaszpanować czy co?? najgorsze jest to jak rodzice kupią dziecku komputer i zamiast zagonić do nauki podłączą do neta...tak rodzą się dzieci neostrady, które za ekranem monitora zgrywają twardzieli a naprawdę ważą 140 kg, mają pryszcze, noszą okularki, a jedyne co potrafią powiedzieć do dziewczyny na żywo to "mogę pączka skoro sama nie jesz"?...żal.pl tam sobie pisuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diderot napisał:
najgorsze jest to jak rodzice kupią dziecku komputer i zamiast zagonić do nauki podłączą do neta...tak rodzą się dzieci neostrady, które za ekranem monitora zgrywają twardzieli a naprawdę ważą 140 kg, mają pryszcze, noszą okularki, a jedyne co potrafią powiedzieć do dziewczyny na żywo to "mogę pączka skoro sama nie jesz"?...żal.pl tam sobie pisuj.
hahahah, dokładnie 100% racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diderot napisał:
po pierwsze podpisując się jako ks.Szostek , wielki autorytet z zakresu etyki już na starcie pokazujesz swój poziom intelektualny. wnioskuje że studiujesz na kul-u chociaż patrząc na to zdanie zastanawiam się kto cię tam przyjął...ale spoko po sesji zapewne wylecisz bo inaczej to będzie wielka porażka tej uczelni. po drugie jedyne zdjęcia nago możesz pooglądać w necie bo na żywo żadna dziewczyna przy tobie nawet skarpetki nie zdejmie. a po trzecie chciałeś tym komentarzem zaszpanować czy co?? najgorsze jest to jak rodzice kupią dziecku komputer i zamiast zagonić do nauki podłączą do neta...tak rodzą się dzieci neostrady, które za ekranem monitora zgrywają twardzieli a naprawdę ważą 140 kg, mają pryszcze, noszą okularki, a jedyne co potrafią powiedzieć do dziewczyny na żywo to "mogę pączka skoro sama nie jesz"?...żal.pl tam sobie pisuj.
z tym autorytetem to chyba przesadziłeś. Ks antoni szostek, wybitny etyk doprowadzil do nadania tytulu doctora honoris causa wiktorowi juszczence, który gloryfikuje zbrodniarzy z oun-upa. A ukrainscy nacjonalisci wymordowali w okrutny sposób pól miliona Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem na myśli ks.prof.Andrzeja Szostka a nie Antoniego. A co do band UPA to zgadza się, operacja wisła...to nie powinno być gloryfikowane. Sporo czytałem na ten temat, zresztą moje rodzinne strony to Bieszczady a więc te strony gdzie sporo się mówi o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentki kul są najpiękniejsze na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
studentki kul są najpiękniejsze na świecie
chyba tylko głuchonieme hhahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo kolejny głupek który nie wie co to znaczy głuchoniemy:P przecież w artykule jasno jest napisane że dziewczyna mówi więc jak może być niema...eh co te gimnazja robią z dziećmi... Poza tym ona coś osiągnęła i to z tego co widzę to bardzo wiele mimo przeciwności losu, a ty zapewne wklejasz na nk.pl lub fotke.pl zdjęcia na których zaliczasz zgona na imprezie, co więcej pewnie jesteś z nich dumny i uznajesz to za swoje życiowe osiągniecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Podobna do Cichopek.
Nio Cichopek tak mogła by ja wspomóc jako garderobiana zaś urody tej Pani nie można porównać- pięknej Kobiety z krągłą pyzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Moniko, trzymam kciuki, podziwiam pani pracowitość i detrminację. A negatywnymi komentarzami proszę się nie przejmować, to takie typowo polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...