Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niespodzianki na budowie basenu olimpijskiego

Utworzony przez Jolka, 7 listopada 2013 r. o 09:30 Powrót do artykułu
W końcu Lublin będzie miał basen na jaki zasługuje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w Lublinie będzie jakaś olimpiada? Basen olimpijski ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wizualizacje basenu i całość wygląda imponująco. Cieszę się, że miasto inwestuje nie tylko w drogi, ale i w sport. Mam nadzieję, że dzięki budowie basenu olimpijskiego i stadionu wychowamy nowych mistrzów świata.Kto nie widział podsyłam link:http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=190703  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w Lublinie będzie jakaś olimpiada? Basen olimpijski ...
Jak już powstanie basen na poziomie europejskim to i będą rozgrywane zawody wyższej rangi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inaczej wyedukowanym podpowiadam, że "basen olimpijski" oznacza, że obiekt spełnia wymogi FINA (Światowej Federacji Pływackiej) do rozgrywania zawodów pływackich, na tak zwanym długim(50 m.) basenie.Pływalni takich w Polsce (krytych) jest już kilkanaście, co wcale nie oznacza, że w tych miastach będą rozgrywane  Igrzyska Olimpijskie, - bo tak mówi się na zawody olimpijskie. Olimpiada natomiast, oznacza czteroletni okres pomiędzy tymi zawodami. Widać więc, że jeszcze dużo w Lublinie pracy .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co aż taki basen? Niektórym celebrytom lubelskim wystarcza kąpiel w fontannie raz na jakiś czas. W basenie mogliby się utopić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin pokazuje, że nie zapomina o sporcie i we właściwy sposób w niego inwestuje. Inwestycje, które wpływają nie tylko na lepsze życie mieszkańców, ale i na przyciągnięcie turystów oraz nowych inwestorów jest tym, co się opłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wyglonda zarzadzanie wojewodztwem przez tych madrali z PO. Pieniondze zamaist dac tym co w potrzebie i tym co nie maja to oni basen dla siebie buduja tak jakby faktycznie bylo to pierwszej potrzeby dla ludzi co roboty zadnej nie maja. Moja corka po studiach i nie ma zadnej dobrej roboty bo co jej proponuja to na byty nie starcza. O taka Polake zesmy nie walczyli i nie po to krew robotnikow przelewana byla i nie po to w wienzieniach zesmy calym narodem siedzieli. zatrzymac te roboty do wyboru nowej wladzy i w demokratyczny sposob zadecydowac co z tymi pieniedzmi zrobic. Komu to i na co i kto tram bedzie plywal jak wienkszosc ludzi na chleb nie ma? Oszukali nas co do strajku w pierwszym szeregu i chentnie szli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu w naszym mieście powstanie pływalnia na jaką zasługują  nasi sportowcy i my sami.  Będzie gdzie spędzić z dzieciakami czas... na sportowo! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku którą możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski,którą znalazłem to http://tinyurl.com/LokalizujGSM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku którą możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski,którą znalazłem tohttp://tinyurl.com/LokalizujGSM
  chyba zartujesz :D ludzie to OSZUSTWO! nie podajcie żadnych numerow telefonów - po podaniu będą przychodzić płatne smsy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– To były budowle takie jak kanał, czy stary zbiornik retencyjny, który powinien być rozebrany, a został kiedyś przez kogoś tylko przysypany ziemią – wylicza Marzena Szczepańska, zastępca dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów w Urzędzie Miasta.   a nadzór nad nad tym sprawował ww. dział remontów i inwestycji UM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– To były budowle takie jak kanał, czy stary zbiornik retencyjny, który powinien być rozebrany, a został kiedyś przez kogoś tylko przysypany ziemią – wylicza Marzena Szczepańska, zastępca dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów w Urzędzie Miasta.   a nadzór nad nad tym sprawował ww. dział remontów i inwestycji UM    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...