Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nietypowe ogłoszenie na drzwiach przedszkola: Nie prowadzą na świadkowie Jehowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2017 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Od kilku lat moje dzieci uczęszczają do tego przedszkola. Wybrałam go świadomie, ze względu na wspaniałą kadrę i mądre podejście do dzieciaków. Jest to przedszkole otwarte na wszystkie wyznania i narodowości co jest jego wielkim atutem. Moje najstarsze dziecko chodziło do przedszkola publicznego na Zakopiańskiej i nie da się tych 2 placówek porównać pod żadnym względem, może oprócz trochę wyższych opłat. Pod względem opieki, atmosfery, kontaktu z rodzicami i programu nauczania - Strumyk jest na 6 a tamto publiczne ledwo na 3. Nie wiem jakiego wyznania są właściciele bo to ich prywatna sprawa. Dzieci w żaden sposób nie są indoktrynowane. Jeśli chcecie aby Wasz maluch się pięknie rozwijał, miał na miejscu zapewnionego logopedę, był otoczony przyjazną i ciepłą atmosferą przez wykwalifikowaną i pełną entuzjazmu kadrę, a dodatkowo dla niego nie ma miejsca w okolicznych publicznych placówkach- to najlepszy wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak po polsku napisać tytuł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do świadków Jehowy - niech nie będą tacy "wrażliwi". Mnie też drażni jak ktoś chodzi po domach i twierdzi, że Biblia w oparciu którą naucza KK jest źle przełożona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikat przedszkola jest w pełni zrozumiały. Wielu zgodzi się ze stwierdzeniem, że są osoby które mając wiedzę jakiego wyznania są osoby prowadzące daną placówkę mogłyby zmienić zdanie. Nie każdy chciałby wysłać dziecko do szkoły prowadzonej przez sikhów, muzułmanów czy buddystów. Biorąc pod uwagę, że taka informacja byłaby podana jako oficjalna przez daną placówkę, mogłoby to sugerować, że sposób prowadzenia będzie miał jakiś związek z daną religią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew pozorom rodzice mogą oczekiwać czy dane przedszkole jest lub nie prowadzone przez osoby prawne kierujące się takim czy innym światopoglądem - to nic dziwnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoły katolickie , protestanckie , islamistyczne , i wszystkie inne w państwie świeckim ? Proszę swoje dzieci wychowywać religijnie w domu , a nie poróżniać je już w przedszkolu i szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest z lewackie gadanie: "Proszę swoje dzieci wychowywać religijnie w domu , a nie poróżniać je już w przedszkolu i szkole" Nawet konstytucja kwaśniewskiego gwarantuje WOLNOŚĆ DO RELIGI - do jej manifestacji zewnętrznej, cywilizacja łacińska - czyli też POLSKA jest oparta na chrześcijaństwie, rzymskim prawie i kulturze śródziemnomorskiej i je należy manifestować i utrwalać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez większość ludzi świadkowie jehowy są uznawani za sektę. Trudno się więc dziwić rodzicom, że maja obawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała prawda o świadkach jehowy ***s://***youtube.com/watch?v=1hug3w1izm0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedszkole Prywatne STRUMYK ma dwa oddziały : ul. Kiepury 5 (Czechów) i ul. Juranda 7 (LSM, osiedle Sienkiewicza).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsza córka chodziła do Strumyka na ul. Kiepury. W placówce odbywały się normalnie jasełka, wigilia. Niezależnie od wyznania i światopoglądu Państwa Rożków były tam prowadzone zajęcia z religii- ciocie opowiadały przypowieści biblijne. I starsza córka nie miała "zaległości" w podstawówce, jeśli chodzi o religię. Zresztą, przedszkole, a zwłaszcza Pani Agnieszka naprawdę dobrze przygotowała ją do pierwszej klasy. Poszła jako 6-latka, która umiała już pisać i czytać. Nie dajmy się zwariować szanowni rodzice. Jedni wolą przedszkole, które prowadzą siostry, inni Montessori... Każde prowadzone inną metodą. Młodszego syna też planuję posłać do tego przedszkola. Faktem, że obciążeniem są tam opłaty, ale warto zainwestować w rozwój dziecka w pierwszych latach jego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strumyk" na ul. Bursztynowej to moje najgorsze wspomnienie dzieciństwa, na szczęście go zamknęli już (widziałem rok temu jak tam przejeżdżałem),
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam pracowała kadra która odnalazłaby się jako kierownictwo obozu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jehowce to sekta a nie żadna religia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie teraz,w Warszawie opiewane jest bohaterstwo powstańców z czasów wojny.Ciekawe,że to był zryw polskich katolików przeciwko niemieckim katolikom.Ciekawe jest też to,że Adolf Hitler jako katolik miał świętować tzw. Boże Narodzenie w Moskwie,w roku 1941. Natomiast niemieccy Świadkowie Jehowy,w czasie rządów Hitlera,byli męczeni w obozach koncentracyjnych za to,że nie chcieli zabijać kogokolwiek-również polskich katolików. I kto tu jest kim? Sympatyk Świadków Jehowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jehowce to sekta a nie żadna religia!
Chrześcijanie też byli sektą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadkowie Jehowy to SEKTA która pierze mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Uważam, że mogli w oświadczeniu napisać kim są, a nie kim nie są np. Przedszkole jest prowadzone przez katolików lub protestantów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to całe szczęście że nie jehowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście. Świadkowie Jehowy mordują jeśli ktoś chce od nich odejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...