Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nietypowe prezenty pod choinkę. Jaki prezent kupić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2016 r. o 17:17 Powrót do artykułu
Pod choinkę to nie miałam nietypowych prezentów, ale na Mikołaja dostałam brak internetu. Tez się liczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie firma Hyperion Wschód dostarcza internet według własnego uważania, raz jest raz nie ma. Na moją pisemną skargę nie odpowiada, a ich telefony milczą. Najczęściej brak internetu doświadczam w weekendy i nie ma możliwości złożyć reklamacji. Niestety, umowa jeszcze trwa, ale chyba w końcu miarka się przeleje i rozstanę się z nimi na zawsze. Uważajcie na firmę Hyperion Wschód, zanim podpiszecie umowę na dostarczanie internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może wibrator?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może lot szybowcem, skok z spadochronem, albo jazda lamborghini wiele ciekawych pomysłów można znaleźć tutaj : ***webep1.com/zobacz/to?a=24244&mp=6501&r=lw2 pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nietypowy, to byłby jakiś święty obrazek, albo coś. Teraz wszyscy kupuja elektronikę. Idziesz do najbliższego media expert i czego nie kupisz, to zawsze trafisz w gusta i niezaleznie od płci i wieku, to jest najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gość no może aż tak różowo to nie jest, że w ME kupisz wyszstko dla każdego, ale mnie też bardziej takie sklepy inspirują do prezentów niż jakieś inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku dostałam multicookera redmonda od rodziców i jestem zadowolona. Zdecydowanie bardziej wolę praktyczne prezenty niż jakieś bibeloty czy ozdoby, które będą tylko kurz zbierały :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś dużo pracuje przed komputerem, to można mu pod choinkę sprawić nowe okulary korekcyjne. w zeszłym roku mąż mi zafundował taki prezent ***czteryoczy.pl/ray-ban i muszę przyznać, że bardzo się przydaje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku zdecydowałem się kupić zestaw naturalnych kosmetyków dla dziewczyny, bo cały czas siedzi na jakiejś stronce Skarbiec Natury i przegląda. Kupiłem jej fajny balsam do ciała, krem do twarzy i jakiś olejek. Siostra mi pomagała, ale powiedziała, że na bank moja dziewczyna się ucieszy. Mam nadzieje, że to się okaże prawdą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nietypowym i oryginalnym prezentem pod choinkę na pewno jest coś wykonanego własnoręcznie. Coś niepowtarzalnego, coś czego identycznego nie dostaniemy w sklepie. Ja w tym roku mam taki plan na prezenty dla moich bliskich. Mamie uszyję poduszkę świąteczną z przepisu: przepisnaszycie.pl/swiateczna-poduszka/ myślę, że jej się spodoba :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym i najbardziej oryginalnym prezentem jest voucher na przejazd sportowym autem. Ja kupiłam taki voucher bratu na świeta oraz tacie na urodziny i każdy z nich był zachwycony emocjami oraz adrenaliną, która towarzyszyła im podczas przejazdu. Mają duży wybór aut zaczynając od Lamborghini, Porsche, Ferrari poprzez rajdowe auta aż po bolidy wyścigowe typu Ariel Atom czy KTM X-BOW. Jeżdżą na 15 torach w całej Polsce, więc każdy znajdzie lokalizację odpowiednią dla siebie :) Zakupu dokonuje się poprzez ich stronę internetową i już kilka minut po złożeniu zamówienia voucher przychodzi na adres e mail. Polecam wszystkim w 100% :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama stwierdziła, że jej ubiegłoroczny prezent był mega oryginalny. Dostała od nas blender Kernau i była zachwycona. :) Moja kumpelka z takich naprawdę odjechanych prezentów to dostała skok na bungee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...