Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niezapomniane przeżycia na Farmie Iluzji. Wygraj voucher warty 120 zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Czym tu się podniecać. Jak nie błoto to tumany kurzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee byłem ......słabe i daleko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe, daleko, błoto ,kurz itp. Nie wiem czy Energilandia lub Disney, Was zaspokoi. W Centrum Kopernika też nudno. Nie ma jak przy kompie.Prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś i widziałeś ? Ja byłem z dzieciakami ! Kupę kasy wydałem a dzieciaki ( i ja )niestety nie były zachwycone . Czekały na pokazy niby to alchemii . A wyszła klapa jakich mało ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i widzialem. I nie mogę narzekać. Pochyły domek Ci się nie podobał- najwięcej czasu tam spędziłyśmy. Kupę kasy wydane ale chyba na piwo w tamtejszej knajpie. Proponuję Muzeum Lotnictwa w Deblinie. Tylko sprawdź przed wejściem, czy interesuje Twoje dzieci ten silnik odrzutowy w przekroju. Jak nie , to szkoda kasy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykół spąsorowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magiczne ogrody sa dużo ciekawsze choć bardzo daleko i droższe. Niestety Ferma Iluzji mnie i moje dzieci nie zachwyciła choć mam blisko (okolice Ryk), ale za te pieniądze szału nie ma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myśmy z rodziną byli w Farmie Iluzji i muzeum lotnictwa w Dęblinie i Janowcu oraz w magiczne ogrody super było bo to było na naszej pięknej ziemi Lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żeś kawał świata zwiedził. Pojedź jeszcze do Bobrownik i Kaczego dołu i wszystko juz dzieciom pokażesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie łudźcie się - znaczy - nie bądźcie w iluzji, że na wszystkie atrakcje wejdziecie w cenie biletu. Większość jest płatna oddzielnie celem zerżnięcia jak największej ilości pieniędzy. Do centrum nauki Kopernik wejdziecie na wszystko za 22 zł, czyli 3 x taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
eeee byłem ......słabe i daleko !!!
Kilka atrakcji jest OK - wg mnie to był tunel zapomnienia - naprawdę niezłe, ten pochyły domek - daje w kość naszej równowadze no i ten pokój Amesa - fajna iluzja do robienia zdjęcia, tyle że kolejka 2km do niego, dzieciaki się nudzą. Ale szczerze? Płaci się naprawdę sporo za bilet, a na większość rzeczy trzeba dopłacać. Jest np. taki placyk do zabaw piłeczką.... tylko, że piłeczki po 5zł/sztukę (takie gumowe, kauczukowe z automatu).... i nie zawsze wylatują (kto kasaę odda)? Byłem świadkiem jak kobitka wrzuciała i nic nie wypadło, za to koles po niej mioał 2 sztuki (chyba jedna tej kobitki postanowiła, że jednak wyjdzie). Golf - płatny oddzielnie, pływanie tratwą - płatne oddzielnie, itd.... W labiryntach - kałuże.... taaa.... Pomysł OK, ale te ceny.... dla Niemca i Warszawiaka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wyniki ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyniki już były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dziennik wschodni zamierza wreszcie poinformować o wynikach lub terminie ich podania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wyniki???//??!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne oszustwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...