Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak wlasnie,jestem uczniem tej szkoly. Nasz szkola jest przykladna,dobra szkola. Ktos che nam zapsuc reputacje. Co za idiota mogl takie cos wymyslic i zrobic? Bez komentarza dalaszego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian nie pal głupa, wszyscy wiemy ze to ty napisales ten komentarz, zaden normalny uczen nie zachwalal by tak tej budy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosman ma racje, wez sie Marian pieprznij w dekiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hah, co się z tą szkołą porobiło. Przyjeli dzieci internetu i takie efekty. Kiedyś tak nie było. Pozdro dla kadry. Do redakcji, Elsnera 5, a nie 3, domniemywam, że chodzi o ZS 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja zapewniam, że uczniem tej szkoły byłem (ukończyłem z końcem kwietnia)i jak najbardziej chwalę i każdemu polecam tą szkołę(konkretnie XXIV LO). Wy gdzie byście nie poszli to będzie płakać i narezkać - taka dziś mentalność młodych Polaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja zapewniam, że uczniem tej szkoły byłem (ukończyłem z końcem kwietnia)i jak najbardziej chwalę i każdemu polecam tą szkołę(konkretnie XXIV LO). Wy gdzie byście nie poszli to będzie płakać i narezkać - taka dziś mentalność młodych Polaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za Marcinka, dzisiaj zapomnial lyknac tabletek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elsner to dobra szkola z wyposażeniem i dobrymi nauczycielami , oczywiscie nie wszystkimi Ale to jest naprawde nie najlepsza wizytówka ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoła spoko ale czasami czuje sie jak w wiezieniu bo Andrzej stoi przy wyjsciu i nie wypuszcza nikogo. ale ogonie szkoła spoko jest:)Pozdrawiam uczniów Zs5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja maciek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzienie strzeżone prawie jak Alcatraz, ciągłe zastraszanie, a tu takie coś. Ciekawe tylko co dwie woźne i wicedyrektor robił w toalecie i dlaczego tylko oni zostali poszkodowani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktorys cwaniak ma do mnie problem to niech jutro do mnie wyskoczy. Andzrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie z tym więzieniem! do nauki gówniarze! gdzie chcesz wychodzić podczas zajęć? albo idziesz do szkoły i siedzisz na zajęciach, albo siedzisz w domu i nie idziesz, masz problem z głowy! a jak trzeba to wyjść można trzeba tylko trochę pogłówkować, albo dobrze żyć z pracownikami i problem z głowy. skończyłem tą szkołę 3 lata temu i z czystym sumieniem polecę ją każdemu, jest to normalna szkoła dla normalnych ludzi, a nie dla bachorów mających w głowach sajgon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczen napisał:
Tak wlasnie,jestem uczniem tej szkoly. Nasz szkola jest przykladna,dobra szkola. Ktos che nam zapsuc reputacje. Co za idiota mogl takie cos wymyslic i zrobic? Bez komentarza dalaszego...
A moze ktoś puścił bąka - truciciela (po zjedzeniu kiszonej kapusty) ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bylem ja xd kutnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojj aleś Ty męski, a ja taka grzeszna ahh chciałabym z Tobą zgrzeszyć albo żebyś mnie rozgrzeszył jak wolisz kotQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha moja wersja jest taka wszyscy wiemy ze pani Gał... lubi zjeść 2 obiady na raz jak już się najadła poszła sobie na okienku do łazienki 204 akurat się tak zdarzyło że musiała wypuścić gazy i potruła niczemu winnych ludzi.... a ze szkoły łatwo sie wychodzi trzeba zamknąć oczy i przejść niezauważonym koło andrzeja.... hahahaha są sposoby... nie raz się wiało.... nie powiem jakie bo ktoś nie powołany może się dowiedzieć.... szkoła jest spoko ale i tak na ochronę nie płace.... hahaha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...