Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nikola ma szansę na normalne życie. Możemy jej pomóc. Brakuje 15 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Powiem tak. Wszystko rozumiem, ale, ja sie nad 5 zł zastanawiam, a chętnie bym dał jej te 5 zł chociaz pewnie to jak powietrze nawet nie odczuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziwilł z dobrą zmianą do roboty,gdzie są obrońcy już narodzonych hipokryci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banki daja kredyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty niepowiesz palańcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam życie, to nawet złotówki nie dasz, skąpy wsioku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Powiem tak. Wszystko rozumiem, ale, ja sie nad 5 zł zastanawiam, a chętnie bym dał jej te 5 zł chociaz pewnie to jak powietrze nawet nie odczuje.
Jak znam życie, to nawet złótówki nie dasz, skąpy wsioku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gryz napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Powiem tak. Wszystko rozumiem, ale, ja sie nad 5 zł zastanawiam, a chętnie bym dał jej te 5 zł chociaz pewnie to jak powietrze nawet nie odczuje.
Jak znam życie, to nawet złótówki nie dasz, skąpy wsioku.
a dlaczego wsiok ma dawać, a bogatry bałwan to co, ma 500+ za darmo na waciki, także jesteśmy bardzo bogatrym krajem i od leczenia jest cholerny rzad, rozdaje za darmo po 500+ młodym zdrowym rodzicom za pieprzenie sie i rozmnażanie a rodzice mający chore dzieci żebrzą o pieniądze na ich lecznie, zgroza, mam nadzieję, ze te cholerne pisowce odpokutują mędkę osób chorych nie mających pieniędzy na leczenie, o to się tylko modlę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
litości, rząd młodym zdrowy w także bogatym daje po 500+ za pieprzenie się i rozmnażanie a rodzice mający chore dzieci żebrzą na ich leczenie, oto macie  cholerne katolickie pieprzone pisowce, według nich po katolicku jest zostawić chorego bez leczenia. Rodzice bierzcie chore dzieci i jedzcie do szydłowej do gabinetu i domagajcie się przeznaczenia 500+ na leczenie chorych.WALCZCIE W RZĄDZIE O GODNE LECZNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy gadacie chyba nigdy wam dziecko ciężko nie chorowało i oby tak było dalej bo takiej sytuacji nawet najgorszemu wrogowi się nie zyczy .Szkoda ci kasy to nawet nie komentuj moje dziecko chorowało na raka to doskonałe wiem jakie są koszty leczenia niby w szpitalu no ale zeby ulżyć dziecku w cierpieniu to rodzic nie raz sam ponosi koszty żeby tylko dziecko nie cierpiała. Nie wiesz jak to jest to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikolciu zdrówka przelew poszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu racja ze to rzad powinien zapewnic leczenie a nie rodzice sie martwia skad wziac.jakby wszystkim nie rozdawali 500 plus bez limitu dochodowego ktory powinien byc wprowadzony od drugiego dziecka ile kasy by zostalo? I w takich przypadkach mogloby pomoc. A nie politycy poslowie biznesmeni wszyscy marnotrawia na waciki gdzie dla niektorych to walka o zycie. I to sa te wspaniale rzady...szastac cudzymi kazdy potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładna jest pani Justyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o kontakt rodziców. Tel. (...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ludzie co wy gadacie chyba nigdy wam dziecko ciężko nie chorowało i oby tak było dalej bo takiej sytuacji nawet najgorszemu wrogowi się nie zyczy .Szkoda ci kasy to nawet nie komentuj moje dziecko chorowało na raka to doskonałe wiem jakie są koszty leczenia niby w szpitalu no ale zeby ulżyć dziecku w cierpieniu to rodzic nie raz sam ponosi koszty żeby tylko dziecko nie cierpiała. Nie wiesz jak to jest to się nie odzywaj
a dlaczego rodzic ma ponosić koszty, od tego jest rząd, a jesteśmy bardzoooo bogatym krajem bo jeżeli rozdajemy za darmo młodym zdrowym rodzicom za rozmnażanie się tj. 500+ to uważam, że stac nas jako kraj na każde leczenie. Także będę sie odzywać i domagać zlikwidowania 500+ a te pieniądze przeznaczyć na leczenie wszystkich chorych, a młodych rodziców pogonić do pracy jak sobie narodzili dzieci. Pomoc tylko i wyłącznie należy się osobom chorym a w szczególności chorym dzieciom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ rząd winien przeznaczyć na leczenie chorych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 500zł dziecka nie wyleczysz. Jesli juz to rząd powinien finansować dzieciom leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Za 500zł dziecka nie wyleczysz. Jesli juz to rząd powinien finansować dzieciom leczenie.
to chodzi o to, że rzad niech zlikwiduje w ogóle 500+ a te pieniądze jeżeli są faktycznie, bo to są pieniądze wypłacane z OFE tj. zapieprzone z OFE od osób pracujacych bezprawnie, bo ja na to nie wyraziłam zgody aby mnie okradziono i już jak zapieprzyli to niech przeznaczą te ogólne z całego kraju na leczenie chorych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc! Czy masz kłopoty z obecną sytuacją lub masz kłopoty? W ten sposób damy ci możliwość wprowadzania nowych rozwiązań. Jako bogata kobieta czuję się zobowiązana pomagać ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasługuje na drugą szansę, a gdy rząd upadnie, będą musieli pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojdziemy do ustalenia dojrzałości za obopólną zgodą. Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej, aby komentować ten wpis. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi opcjami. skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem pamelarosaflores11@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...