Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nina trafi jednak do poprawczaka?

Utworzony przez ~tom~, 27 stycznia 2009 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Jaki poprawczak- czy ona ma szansę na poprawę- lepiej zutylizować od razu lub oddac za darmo do bajzlu w Niemczech- bedzie większy pozytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak w poprawczaku na pewno uzupełni swoją edukację i jestem przekonany w 100% że przez tą dziewczynę ucierpi jeszcze wielu niewinnych ludzi. Nie widzę szans na resocjalizację wiec jedyne co przychodzi mi do głowy to utylizacja takiego śmiecia. Smutne ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo chroni przestepców, kolejny przyklad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo sąd. Dać jej miesięczne wynagrodzenie = 500zł. Niech ma na wydatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co w ogole o niej pisza? Robcie z niej gwiazde to na bank jak wyjdzie to nie zrobi tego wiecej! Brawo! Obozy pracy dla takich zwyrodnialcow, to by byla kara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDEPRAWOWANY ŚMIEĆ I ZWYKŁY LUDZKI ODPAD .DLA TAKIEJ ŻADNEJ SZANSY .JUŻ JA PRZEGRAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż ona taka zawstydzona,że aż się zasłania?Niemożliwe chyba,by coś dotarło do tego zdemoralizowanego łba.Takie jak ona już się nie zmieniją,chyba że na gorsze!!!!!I dlaczego to min.ja mam płacić podatek na takie badziewie?Kamieniołomy o chlebie i wodzie to aż nadto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przykład, że "prawo" nie broni ofiar, ale osłania sprawców. Utylizować śmiecia, bo inaczej skrzywdzi kolejnych, normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...