Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna pod lupą NFZ

Utworzony przez czarna, 13 kwietnia 2011 r. o 17:05 Powrót do artykułu
,,zarażającym ich życiu'' oj pani redaktor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostęp do diagnostyki to fikcja,żeby zaoszczędzić kasę zaproponowali pracownikom rtg- mieszkającym np.na drugim końcu miasta umowę na tzw "dyżury pod telefonem", mówiąc od razu że wzywać na dyżurze nie będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego NFZ uparcie wprowadza zmiany.Punkt Galen przy ul.Rzeckiego był w dobrym punkcie i nie otrzymał umowy.Na siłę wciska się nam motywację,jakie to teraz będziemy mieć super opiekę w nowych punktach-ale wiadomo o co chodziło w podpisywaniu umów - łapówa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, punkt na Rzeckiego przyjmował wielu pacjentów. Sama korzystałam wielokrotnie z usług i zawsze byłam b. zadowolona, szybko, sprawnie, sympatycznie. Dlaczego zamknięto tę placówkę?? Zwracam się z gorącą prośbą do NFZ aby ponownie uruchomił Galen na Rzeckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechaj zatem NFZ skontroluje ANALCO w Świdniku. Raz "korzystałem" z ich usług, zglosiłem się kilka tygodni temu w niedzielne popołudnie z zakażeniem rany po zabiegu chirurgicznym, czekałem na lekarza pół godziny bo sobie gdziesz poszedł, potem nie wiem po co obejrzal mi gardło, stwierdził, że nic mi nie pomoże bo jest pediatrą, zresztą oni nie ma tam sprzętu, na koniec wizyty powiedział, że jakoś wytrzymam 14 godzin na przeciwbólowych, a rano niech mi rodzinny da skierowanie do chirurga, a antybiotyku mi nie przepisze bo i tak nie zadziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...