Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocni lekarze w Lublinie i Świdniku pod lupą NFZ

Utworzony przez chory, 6 września 2011 r. o 15:29 Powrót do artykułu
A kto skontroluje NFZ i ukróci ich arogancje i szkodliwe dla chorych i pracowników działania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze . To co się wyprawia w przychodni przy ul.Mełgiewskiej to ... brak słów .Dziecko ma 40 stopni gorączki a przyjmuje nas chirurg. Porażka . Ciekawe ile NFZ dostał odsypu za przyznanie opieki nocnej właśnie tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamieszanie z konkursem,polityczne układy i w Lublinie wybrano najlepszych,kierując się dobrze pojętą troską o chorych Taką troskę przejawiał przew.komisji zdrowia radny woj.Bojarski przepychając ,,Lunę: i ostatnio tworząc opiekę nocna w szpitalu wojskowym. Jak to można połączyć troskę o pacjenta z własną korzyścią i sumienie czyste i jest parę złotych w kieszeni. Nocna opieka to nic innego niż dzienny lekarz rodzinny,w stanach zagrożenia życia wzywane jest pogotowie. Wymóg posiadania rentgena w nocnych placowkach powinien być rozszerzony na lekarzy rodzinnych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak w Świdniku wybrali ofertę firmy Analco.Byłam ze skręconą kostką a oni odsyłają mnie na drugi koniec miasta na zdjęcie.Mówię że przecież mają swój aparat rtg a pani że nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie wzieli się za Swidnik i słynną firmę A...co.Ciekawy jestem wyników sledztwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...