Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO JUZ KTÓREŚ Z KOLEI PODPALENIE AUT W LUBLINIE.NA CZECHOWIE TO JUZ WG. MNIE DRUGIE LUB TRZECIE.I NIC.DALEJ ŚLEDZTWO TRWA.DZIWI MNIE FAKT ŻE W TYM OSTATNIM PODPALENIU SPALIŁ SIE SMART TICO KTÓRE STAŁO BARDZO BLOSKO OBOK, TYLKO MA DELIKATNIE PODPALONĄ MASKĘ.A RESZTA AUT STOJĄCYCH DALEJ OD TEGO SMARTA SĄ W. MNIE SPALONE DOSZCZĘTNIE.NIE MA MOWY O MAŁYCH ZNISZCZENIACH.CZYŻBY W JEDNYM POŻARZE SPŁONĘŁO KILKA AUT?NA FILMIE PŁONĄŁ SMART.CO Z RESZTĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie "policjanci" ruszcie swoje cztery litery i zróbcie coś z tym. To już kolejne auta. Czy wy chcecie aby dochodziło w lublinie do samosądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw strzelanie do gołębi teraz podpalenie, jakiś wariat ma podniete jak patrzy na to wszystko z okna.... więc ? ciężko ruszyć 4 litery i dzielnicowemu przejść się po mieszkaniach , popytać, porozglądać ? czy strach sięga górę ?? u mnie się tylko śmietnik palił i dzielnicowy się tym zainteresował... a tu.... biorą pieniądze a przyjdzie co do czego to jak strusie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie a ja wieczorkiem niedalko dostałem mandacik za wypicie 1 piwka a tu taka akcja i co??? gdzie było tych 7 policmanów co mi mandat pisali ,pewnie na mc donaldzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sierpniu podpalenie na Smyczkowej, we wrześniu na Skołuby, teraz na Paganiniego. Co miesiąc ktoś podpala samochody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
społeczeństwo powinno powołać straż miejską, która by pilnowała porządku. Istniejące służby nie zapewniają podstawowego minimum bezpieczeństwa, gdyż są państwowe lub na usługach urzędu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
najpierw strzelanie do gołębi teraz podpalenie, jakiś wariat ma podniete jak patrzy na to wszystko z okna.... więc ? ciężko ruszyć 4 litery i dzielnicowemu przejść się po mieszkaniach , popytać, porozglądać ? czy strach sięga górę ?? u mnie się tylko śmietnik palił i dzielnicowy się tym zainteresował... a tu.... biorą pieniądze a przyjdzie co do czego to jak strusie.....
A czy Ty czytelniku i inni mieszkańcy Czechowa chcielibyście współpracować z policją, gdyby przyszła do Was i zapytała o to co dzieje się na osiedlu? Pokazalibyście palcem swojego sąsiada? Czy ciągle będziecie się bać? Ilu z Was dzwoni na policję, kiedy "dresy" drą się całą noc pod blokiem Paganianiego 9 albo piją wódkę w biały dzień pod 15-ką i pod sklepem. Łatwo być anonimowym ale żeby ukrócić takie dziwne procedery trzeba złożyć doniesienie i podać nazwisko, a tu już niestety sami jesteśmy jak strusie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Paganiniego kolejny pożar- tym razem w piwnicach. Niech ktoś wreszcie zainterweniuje! Niech zobaczy piwnice i zagrożenie dla wszystkich mieszkańców! Niech poczuje smród spalenizny i popatrzy na zwisające kable, zawory gazowe, 21 wiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle pożarów na jednej ulicy? A mieszkańcy ? Co? Co robią z tym mieszkańcy? A adminisrtaror osiedla, a zarzad, a służby miejskie, a policja? Naprawdę nic nie można przeciwdziałać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszymy, ze piromani przenieśli się na Czuby!!! Popularność zdobyli! Za wszelką cenę! Im cena obojętna-- nie płacą... jeszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...