Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa inwestycja Lubelli. Chcą u siebie strefy ekonomicznej

Utworzony przez żorż, 27 sierpnia 2014 r. o 11:30 Powrót do artykułu
POPIERAM makarony lubelli są klasą samą dla siebie jak niemiecka trójca (audi, bmw, mercedes) - wszyscy chcieli by być tak dobrzy jak oni ale przed każdym, kto próbuje im dorównać jeszcze bardzo daleka droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... gdzie miasto ma w tym wszystkim interes. Podatek dochodowy jest płacony gdzieś w Polsce od nieruchomości nie będzie bo strefa ekonomiczna ..  . Panie Żuk zadłużyłeś miasto z czego będziemy obsługiwać kredyty. Firmy które powstały w strefie ekonomicznej /a są od dawien dawna w Lublinie/ też będą zwolnione z podatków. Strefy ekonomiczne przyciągają inwestorów z poza miasta ... a my wklejamy wszystkich aby się zapełniły. O "mój" Lublinie !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wielkich to chętnie zmniejszają podatki, a drobni przedsiębiorcy mają haracz w kwocie nominalnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj. A ja chcę dla siebie strefy na Wrotkowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z wymienionych przez ciebie gigantów nie był obejmowany ulgami podatkowymi ani nie tworzono dla niego specjalnej strefy ekonomicznej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...