Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa kopalnia w gm. Cyców im. Jana Karskiego. 10 tys. miejsc pracy

Utworzony przez Sztygar z Bogdanki, 2 grudnia 2014 r. o 16:39 Powrót do artykułu
BRAWO! LUDZIE U NAS NA TO CZEKAJĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie wierzycie, że Bogdanka pod nosem pozwoli wybudować jakimś kangurom kopalnię, śmiechu warte plany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanka to może kangurom buty całować  skończy się zatrudnianie synków i pociotków normaly człowiek nawet z doktoratem nic  tam  nie  załatwi... konkurencja to  zdrowa  rzecz ,gratuluję   odważnym ludziom z Antypodów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie z pseudouroczystości przebije słynne ciągnięcie samolotu Amber Gold w Gdańsku. Firma obca polskiemu interesowi narodowemu nie ma koncesji i jest w sporze sądowym z Bogdanka i Państwem Polskim. Bezczelnie wciągają w ten przekręt Karskiego, który przekreca się w grobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie oni budują tą kopalnię, w powiecie chełmskim czy łęczyńskim? W gminie Cyców, Rejowiec f. czy Wierzbic? Pan Jakimowicz jezdzi po gminach i wszędzie mówi podobnie . Oto próbka Rejowca Fabrycznego! "Mamy do czynienia z wysokiej jakości węglem – potwierdził w Rejowcu Fabrycznym Janusz Jakimowicz, prezes polskiej spółki PD Co., która za australijskie pieniądze chce wybudować w powiecie chełmskim kopalnię. Spotkał się z miejscowymi radnymi i zapewnił ich, że kierowana przez niego firma nie zmarnowała pieniędzy i czasu na badania miejscowych złóż węgla kamiennego"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowa kopalnia - 10 tys. miejsc pracy"   Przy produkcji prądu z odnawialnych źródłem energii w Niemczech pracuje ok. 500 tys. osób. Zamiast stawiać na energię przyszłości u nas brnie się w węgiel.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowa kopalnia - 10 tys. miejsc pracy"   Przy produkcji prądu z odnawialnych źródłem energii w Niemczech pracuje ok. 500 tys. osób. Zamiast stawiać na energię przyszłości u nas brnie się w węgiel.
to weż trochę swojej energii odnawialnej, dodaj do żelaza i spróbuj otrzymać stal. jeśli wiesz co znaczą przytoczone terminy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanka to może kangurom buty całować  skończy się zatrudnianie synków i pociotków normaly człowiek nawet z doktoratem nic  tam  nie  załatwi... konkurencja to  zdrowa  rzecz ,gratuluję   odważnym ludziom z Antypodów
A jak myślisz kogo zatrudnią najpierw ? Ludzi z doświadczeniem w kopalnii. A kto je ma czyli wszelkiej maści cwaniaki którzy mają plecy i dostali pracę w Bogdance. Dalej kogo będą zatrudniać ci nowo przyjęci swoich pociotków i znowu  ch..j. Wiem próbowałem złożyc w Bogdance dokumenty... prawie mnie śmiechem zabił cieć pilnujący weścia do biurowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauta z godz 17,36  cała prawda o naszych przepisach? a szczególnie rządu-,a dlaczego nie Polski inwestor Bogdanka -gdzie tu PSL kosy na sztorc?,Jak długo Palacy będą mamieni Tylko Obiecankami ,gdzie kasa mija Polaków i Lubelski region
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20% z giełdy, 50% z kredytu, 30 % zapłacą przyszli odbiorcy. Czy znajdą się tacy frajerzy co wyłożą 750 mln zł. Ale tak się robi biznes, nie za swoje. Amber Gold to pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się kasy nie mają. Kiedyś był taki biznesmen co chciał budować tor formuły 1 pod Białą Podlaską. Trochę przykro, że wciągają w to słynnego emisariusza. Jeśli już nadawać imię kopalni to po otwarciu a nie na etapie studium wykonalnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, a przy okazji ile gospodarstw zostanie za marne grosze wysiedlonych kiedy w wyniku wydobycia cudownego węgla teren wokół kopalni będzie "ruchomy", powstaną zalewiska itd. We wsi Bogdanka można już tylko popatrzeć na straszące pustostany, złodziei szukających ostatniego złomu i ganiające się lisy. No cóż, ale o tym się już nie mówi ... polski standard
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie nową kopalnię powinny  zbudować  OFE. Najlepiej złota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myślisz kogo zatrudnią najpierw ? Ludzi z doświadczeniem w kopalnii. A kto je ma czyli wszelkiej maści cwaniaki którzy mają plecy i dostali pracę w Bogdance. Dalej kogo będą zatrudniać ci nowo przyjęci swoich pociotków i znowu  ch..j. Wiem próbowałem złożyc w Bogdance dokumenty... prawie mnie śmiechem zabił cieć pilnujący weścia do biurowca.
Bo aplikację zgłoszeniową się wysyła przez internet, minęły te czasy że się chodzi złożyć "podanie" osobiście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myślisz kogo zatrudnią najpierw ? Ludzi z doświadczeniem w kopalnii. A kto je ma czyli wszelkiej maści cwaniaki którzy mają plecy i dostali pracę w Bogdance. Dalej kogo będą zatrudniać ci nowo przyjęci swoich pociotków i znowu  ch..j. Wiem próbowałem złożyc w Bogdance dokumenty... prawie mnie śmiechem zabił cieć pilnujący weścia do biurowca.
Oni tam generalnie na dekolt patrzą i na cycki,na sekretarkę chciałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że Bogdanka nie ma prawa dyktować monopolu tylko musi być normalnym uczestnikiem rynku. Oczywiście, lepiej jest zwalczać ew. konkurencję niż samemu mysleć o przyszłości. Tylko, że komuna się już skończyła. Chwała Bogu  i Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanka zamiast biadolic powinna wybudowac kopalnie w Australii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Puzio, ucz się pan troche o kopalniach.  Nie ma kopalni IMIENIA. Kopalnię nazywa się w pierwszej osobie. Np. kopalnia 'Jozef Piłsudski"  czy kopalnia 'Wujek', a nie kopalnia Wujka. Przez anaglogię - kopalnia 'Puzio', a nie kopalnia Puzia. Tego samego dotyczyła uroczystość na Zamku. Pozdrawiamy Puzia barburkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kopalnia w Cycowie Kolonia Druga ? tam rośnie żyto czy inne zboże,wróciły dawne czasy =OTWIERALI NADAWALI IMIĘ A PÓŹNIEJ BUDOWALI, Historia lubi się powtarzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do redakcji. Czy wiecie Państwo, gdzie Ci ludzie (przyszli górnicy) będą mieszkać? W Łęcznej? Będą nowe osiedla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...