Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa nazwa dla ronda w Lublinie

Utworzony przez abra cham, 6 listopada 2010 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Tylko czcić potrafią. Do tego pierwsi. Zrobiliby coś konkretnego i pożytecznego dla ludzi. Po co się pchają na rajców tacy nieudacznicy. Czcić to se mogą w kościele, co tylko dusza zapragnie, a nie za moją kasę we wielkim ratuszu, żeby szpanować przed takimi jak i oni maluśkimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na zdjęciu pokazujecie rondo na Czubach ? Kto pracuje w tej redakcji , cały czas spotykam się z błędami ortograficznymi i stylistycznymi na waszej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie,nie,nie....Teraz wszystko ma nazywać się L.Kaczyńskiego a Kopernik był kobietą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Nowak złożył taki wniosek ? Nieprawdopodone..... gdyby to rozchodziło się o Tewje Bielskiego albo Henocha Zimana odznaczonego bądź co bądź Orderem Virtuti Militari to bym sie nie zdziwił ale Henryka Cybulskiego ? No no.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Dlaczego na zdjęciu pokazujecie rondo na Czubach ? Kto pracuje w tej redakcji , cały czas spotykam się z błędami ortograficznymi i stylistycznymi na waszej stronie.
Dokładnie to rondo na Czubach. Między ul.Fialaretów a ul.Jana Pawla II. Widać w redakcji nie pracują lublinianie ale ludzie mało znający Lublin i jest to żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AK ??? No to zajebisty wzór do naśladowania. Zostaje jeszcze ktoś z UPA i NSDAP i WiN !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie uczą od nieboszczyka Gierka jak im pobudował troche dróg to dopiero teraz zaczynaja troszeczke remontować! a po ilu latach????? dług Gierka juz dawno spłacony,a ile jest teraz za PiS i PO? wnuki bedą płacic i prawnuki,przedszkola i żłóbki teraz dopiero coś im zaczyna światc w tych łbach.Dlatego jestem tez za Sierakowską bo ta kobieta myśli i ma kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
AK ??? No to zajebisty wzór do naśladowania. Zostaje jeszcze ktoś z UPA i NSDAP i WiN !!!
OTO JEZYK NIENAWIŚCI!!!!! znasz tego z AK styxie kiedyś dobra kapela rockowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym mieście ronda nie mogą nazywać się normalnie? Nie ujmując niczego osobom zasłużonym, ale ronda powinny być punktami charakterystycznymi o łatwej do zapamiętania nazwie, wszędzie da się nazwać rondo np. imienia ONZ, KEN albo od miast partnerskich naszej wsi. Stawiam flaszke panu Nowakowi, jeśli wymieni z pamięci nazwy wszystkich rond w lublinie - nie po łebkach, tylko z uwzględnieniem pełnych nazw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to rondo będzie nazwane imieniem kolejnego zdrajcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Czy w tym mieście ronda nie mogą nazywać się normalnie? Nie ujmując niczego osobom zasłużonym, ale ronda powinny być punktami charakterystycznymi o łatwej do zapamiętania nazwie, wszędzie da się nazwać rondo np. imienia ONZ, KEN albo od miast partnerskich naszej wsi. Stawiam flaszke panu Nowakowi, jeśli wymieni z pamięci nazwy wszystkich rond w lublinie - nie po łebkach, tylko z uwzględnieniem pełnych nazw. [/quote] [quote]Czy w tym mieście ronda nie mogą nazywać się normalnie? Nie ujmując niczego osobom zasłużonym, ale ronda powinny być punktami charakterystycznymi o łatwej do zapamiętania nazwie, wszędzie da się nazwać rondo np. imienia ONZ, KEN albo od miast partnerskich naszej wsi. Stawiam flaszke panu Nowakowi, jeśli wymieni z pamięci nazwy wszystkich rond w lublinie - nie po łebkach, tylko z uwzględnieniem pełnych nazw.
Dokładnie. Dla mnie "mistrzostwem świata" jest Rondo imienia Dwudziestej Siódmej Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej. Jakaś masakra... Ale inne też nie lepsze: Rondo Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość Rondo Represjonowanych Żołnierzy-Górników Rondo Nauczycieli Tajnego Nauczania Rondo Narodowych Sił Zbrojnych Kto to wymyśla???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę rondo im. Misia Uszatka sympatyczna nazwa i łatwa do zapamiętania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komuś się nie podoba to niech nie komentuje.Czasami jak się idzie ulicą i patrzy się na nazwę to przynajmniej jest refleksja kto był i czym się zasłużył,bo za chwile jeden pacan z drugim będzie powtarzał że w POLSCE nic nie ma POLSKIEGO, bo albo jest ukraińskie ,żydowskie, niemieckie lub rosyjskie. A nasi bohaterowie z pod znaku AK BCH i WIN to zwykłe zbiry a co lepsze to są "faszyści".A osobnikiem o nicku ~STYX~ powinna się zająć prokuratura,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracaj do szkoły albo zacznij się uczyć kompromitujesz się i to publicznie ....jesteś deb***em i tyle.
STYX napisał:
AK ??? No to zajebisty wzór do naśladowania. Zostaje jeszcze ktoś z UPA i NSDAP i WiN !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci sie pomyliło kolego teraz rządzi PO a nie PIS a SLD ręka w rękę z PO idzie. Jak sobie przypomne tą biede w mieście za czasów Pana Galanta to aż się włosy jeżą na łowie oby już nigdy SLD w lublinie nie wygrało
marko napisał:
Niech sie uczą od nieboszczyka Gierka jak im pobudował troche dróg to dopiero teraz zaczynaja troszeczke remontować! a po ilu latach????? dług Gierka juz dawno spłacony,a ile jest teraz za PiS i PO? wnuki bedą płacic i prawnuki,przedszkola i żłóbki teraz dopiero coś im zaczyna światc w tych łbach.Dlatego jestem tez za Sierakowską bo ta kobieta myśli i ma kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalnie dla ciebie rondo pożytecznych idiotów // = 0 = //
Plastuś napisał:
A ja chcę rondo im. Misia Uszatka sympatyczna nazwa i łatwa do zapamiętania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY buraku Chamie ze wsi jak ci nie wstyd deb***u jeden zdrajcy???!!! zapytaj się lepiej taty i mamy jak im szła współpraca z SB bo ktoś kto wychował takie coś może być tylko konfidentem i zdrajcą jestem wręcz pewien że cała twoja rodzina to donosiciele to by tłumaczyło dlaczego ci tak przeszkadza Henryk Cybulski
Darek napisał:
Czy to rondo będzie nazwane imieniem kolejnego zdrajcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bez problemu zapamiętam to że masz jakieś ograniczenia intelektualne nie znaczy że wszyscy powinni do ciebie równać choć faktycznie rondo to troszkę mało jak na takiego faceta jak Henryk Cybulski.....
Michał napisał:
Czy w tym mieście ronda nie mogą nazywać się normalnie? Nie ujmując niczego osobom zasłużonym, ale ronda powinny być punktami charakterystycznymi o łatwej do zapamiętania nazwie, wszędzie da się nazwać rondo np. imienia ONZ, KEN albo od miast partnerskich naszej wsi. Stawiam flaszke panu Nowakowi, jeśli wymieni z pamięci nazwy wszystkich rond w lublinie - nie po łebkach, tylko z uwzględnieniem pełnych nazw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...