Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa sieć tras rowerowych: Zgłoś swoje propozycje do Ratusza

Utworzony przez bicyklobakcyl, 5 grudnia 2014 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Jeżeli juz piszecie o "Trasach rowerowych" to niechaj projektanci i wykonawcy zbudują TRASĘ ROWEROWĄ a nie ścieżynę wspólną dla pieszych i rowerów ewentualnie samochodów. I NIECH KTOŚ TO DOPILNUJE ABY TRASA ROWEROWA BYŁA  T R A S Ą W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU jeżeli chodzi o wymiary, nawierzchnię infrastrukturę, prawidłowe skrzyżowania, oznaczenia i wszystko to co nakazują STOSOWNE PRZEPISY. BO ZNOWU ODWALICIE BUBLA JAK np. NA ZEMBORZYCKIEJ i MIMO ZGŁASZANYCH POSTULATÓW I REKLAMACJI BUBEL ZOSTAŁ!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na calej wschodniej scianie potrzebne sa autostrady a nie trasy rowerowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autostrady dla rowerów, mówisz... To ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wzdłuż Alei Witosa NIE MA ścieżki rowerowej i przez to wolałem sprzedac swój rower(niż zostać zabitym przez jakiś samochód)  -to o czym My Tutaj Mówimy ???!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez te pseudościeżki Lublin bedzie zakorkowany na amen, oczywiście nie mam nic przeciwko profesjonalnym duktom rowerowym(kostka/asfalt) ale to co jest na Nowym Świecie, Grabskiego to pokazuje jakich mamy rzadzicieli w miescie i bedziemy mieć przez najblizsze cztery lata. Proponuje przeliczyć natęzenie ruchu na ściezkach "malowanych" i przeanalizować zagrozenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to już triche za duzo tego!!! są ważniejsze rzeczy, pilniejsze potrzeby niz ściezki rowerowe!!! Zeby nie było jestem kierowcą, rowerzystą i pieszym!!! to sa kolosalne sumy potzrbne na te ścieżki, a natężenie ruchu rowerowego wcale nie jest takie duże, nie ma aż tak dużego zapotrzebowania! nie zgadzam sie, aby to bylo miast typowo rowerowe, panowie z tego calego porozumienia rowerowego naciskaja prezedenta, misto i coraz to nowe glupie pomysły mają!!! al. solidarności jeden pas dla rowerow - to absurd!!!!!! chyba się przykleję albo gwozdziami do agfaltu przybiję na solidarności, a ściezki nie dam im tak wymalować!!!  nie może tak być, żeby utrudniać ruch samochodowy, zabierać pasy na rowery, tworzyć korki przez to, to niedorzeczne!!! panowie z prozumienia rowerowego poczuli swoje 5 minut i na ścieżkach rowerowych, przyciskach chcą karierę zrobić!!! mam juz dosyć ich żądań i narzucania ich stylu życia!!!! pasy na drogach owszem tańsze rozwiązanie, ale utrudniające niejednokrotnie poruszanie aut! a miasto trzeba odkorować, a nie korkować, bo rower musi przejechać!!! drogi są potrzebne, parkingi, mieszkania socjalne a nie tysiące ścieżek rowerowych!!!!!! jakis umiar trzeba mieć!!! przez działanie prozumienia rowerowego zupełnie straciłem zapał do jazdy rowerem!!! nie może tak być, że dzialania jedych ludzi/rowerzystów terroryzuja cale miasto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery na tory !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...