Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe autobusy PKS Wschód: Mercedesy bezpieczniejsze i wygodniejsze

Utworzony przez gosc, 27 października 2010 r. o 17:10 Powrót do artykułu
A ja widziałem przy piaseckiej nowe autobusy scania w malowaniach lubelskich, szykują się fajne autobusy, może nawet klimę mają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
A ja widziałem przy piaseckiej nowe autobusy scania w malowaniach lubelskich, szykują się fajne autobusy, może nawet klimę mają?
"Nowe" używane autobusy ;-) Będą jeździły w Lublinie od 1 listopada. Klimatyzacji przestrzeni pasażerskiej najprawdopodobniej nie mają. Te "kurniki" na dachu to wentylacja/wywietrzniki czy jakkolwiek to się nazywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER ZE FIRMA COS ROBI I SIE ROZWIJA !!!!!!!!BO NA PEWNO TO NIE LATWA SPRAWA TAKA FIRME POSTAWIC NA NOGI , FIRME GDZIE PRACUJA LUDZIE Z ,,TAMTYCH LAT ,, I KTORYCH MYSLENIE CZESTO NIE POZWALA NA PRAWIDLOWY ROZWOJ!!! TAK TRZYMAC -PANI PREZES !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, a nie tak dawno pks był przeciwny wożeniu ludzi dostawczakami , kolejny strzał w kierunku contbusa i jemu podobnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO MOWIĄ TYLKO GŁUPCY NIE ZMIENIAJĄ ZDANIA ..)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno autobusy zostały poświęcone przez księdza jak wszystko w tym kraju. przecież takie postępwanie to kpina z wiary. Uwaga duchowni katoliccy. na ślasku powstaje fabryka toi toi pośpieszcie sie żeby za późno nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najmniej 7 tych busów zostało sprzedanych do Gardenu Service ze Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...