Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe hondy dla lubelskiej policji (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez grolo, 24 listopada 2010 r. o 16:05 Powrót do artykułu
w sam raz na zimę, a pługi śnieżne do ty motorowerów też otrzymali to by się akurat lada dzień przydały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie się wczoraj prezentowały jak je mijałem w drodze na Warszawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ to już teraz będzie bezpiecznie na drogach Lubelszczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grolo napisał:
w sam raz na zimę, a pługi śnieżne do ty motorowerów też otrzymali to by się akurat lada dzień przydały
Ten komentarz pojawi się w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego w czwartek na stronie 2. Pozdrawiamy redakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskiej policji to nie potrzebne. Oni nie umieją reagowac na lamanie prawa jak są na pieszych patrolach a co dopiero bedzie jak dostaną te ścigacze. niczego nie zauważą. Dowodem na stawianą przeze mnie kwestie jest sprawa tych cholernych plakató wyborczych wiszących niekiedy nielegalnie. a policja, nawet jak się im zwróci uwagę NIE ROBI Z TYM NIC, malo tego spisuje ludzi za utrudnianie czynności)chyba bujanie się po mieście i opier***ania)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednocylindrowy silnik ehhehe ale pajac pisał artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
jednocylindrowy silnik ehhehe ale pajac pisał artykuł
Tam stoi jak wół: "Jednolitrowy"[tak po prawdzie to CBF 1000 ma 998ccm] Wiec zamiast szukać literówek panie inżynierze radzę pouczyć się do matury, bo tam czytanie ze zrozumieniem jest wysoce cenione. Mnie bardziej rozbawiło cGf 1000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie mega sprzęty, też odbieram na wiosnę i choć śmigam ścigaczem z prawdziwego zdarzenia Bladym Frankiem, to są to maszyny w sam raz do służby, małe, zwinne, i dużo lepsze niż wysłużone CBX-y, które nadają się tylko do muzeum. Widziałem też Beemki video rejestratory 1300GT...no muszę powiedzieć, że postęp jest masakryczny i to nie są czasy MZ-etek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...