Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe hotele w Lublinie. Pięć gwiazdek przy Grodzkiej

Utworzony przez adamiewa, 11 czerwca 2014 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Dokładniej, jest to hotel przy ul. Anny grodzkiej 30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko balkonów brakuje na starym mieście... . Jakby choć raz wszystko nie mogło być w jednym stylu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładniej, jest to hotel przy ul. Anny grodzkiej 30.
 
Dokładniej, jest to hotel przy ul. Anny grodzkiej 30.
To jest raczej powrót do korzeni, balkony były masowo skuwane przez wojska niemieckie podczas wojny, pora aby wróciły do Lublina,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na restaurację i popisy Wiesława Kurowskiego :).        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no, ten hotel Piano wygląda nieźle. Fajnie, że Lublin rozwija się dla turystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Piano miałem okazję ostatnio nocować. Komfort pierwsza klasa, nie bez powodu mają te gwiazdki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim czasie powstało sporo nowych hoteli i hosteli w naszym mieście. To znaczy, ze zapotrzebowanie wzrasta. Bardzo sie cieszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co zuważyłem otworzył się nowy hotel w Lublinie Hotel Royal Botanic przy ul. Północnej, przy samym ogrodzie. Przez przypadkiem tam wszedłem i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, z tego co pytałem posiada pełne zaplecze SPA, sale konferencyjne i aż 55 pokoi. Dostałem także namiary na stornę : www.hotel-royalbotanic.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...