Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe kino i galeria przy Kraśnickiej

Utworzony przez DASF44, 26 listopada 2008 r. o 08:22 Powrót do artykułu
ZNAJĄC NASZYCH RADNYCH=BEZRADNYCH, ANTYINWESTYCYJNYCH I ANTYEUROPEJSKICH, KOMBINATORÓW Z RATUSZA, TO INWESTOR BĘDZIE SIE BUJAŁ KILKA LATO,BO JAKIŚ ĆWOK BĘDZIE UTRUDNIAŁ ROZPOCZĘCIE BUDOWY!!WYSTARCZY POPATRZEĆ ILE TERENÓW ATRAKCYJNYCH W MIEŚCIE LEŻY ODŁOGIEM(AŻ PROSZĄ SIE BY JE SPRZEDAĆ!!PRZECIEŻ TO KASA NA INWESTYCJE!!),ŻEBY MI PRZYTAKNĄĆ!!!LUBLIN TO TRZECI ŚWIAT I NIESTETETY TAK MUSI CHYBA BYĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie chodzi nam o zmianę przeznaczenia działek, bo nasza inwestycja jest zgodna z obowiązującym teraz planem - dodaje Lackowski. " Z ktora wersja planu zagospodarowania inwestycja jest zgodna - oficjalna czy moze podobnie jak na Dozynkowej druga, kreatywna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim zdaniem będzie podobnie jak z Leclerciem na Zana i Felicity. Tam tez miało być Multikino i wiele innych atrakcji dla mieszkańców. I co ? Lelcerc zapłacił ŚMIESZNĄ KARE I rozbudował galerię. A na Felinie bedą GOŁE trzy markety beż żadnej galerii i żadnego multikina. A co ze wspaniałym kompleksem pod Zamkiem ? Też tarasy, pomosty, kino miały tam być i gdzie one są ? a Aquapark na Czechowie - też jakoś cicho sie o nim zrobiło ... Naobiecują żeby przekonać radnych-bezwładnych a potem powstanie kolejny hotel i sale konferencyjne dla elit na dodatek oddzielone od świata płotem tak że przerobiona ulica Przygodna stanie sie drogą wewnętrzną jako dojazd do Hotelu. Ale mimo to Jestem ZA.. radek r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hotel miał już powstać przy Plazie, miał być budowany Radisson. Tyle, że firmy po zrobieniu badań rynkowych się wycofują. Nie ma potrzeby budować kolejnego hotelu w Lublinie, te które są, wykorzystywane są max w 40%, podczas gdy np. we Wrocławiu, Krakowie jest to ok. 80%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te negatywne komentarze. Ważne że coś się w regionie dzieje, buduje, zmienia. Mi tam każda inwestycja w mieście poprawia nastrój i pozwala nie myśleć o Lublinie jako o mieście z Polski B. Niech inwestują jak najwięcej w co chcą, ja tam im życzę powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
Hotel miał już powstać przy Plazie, miał być budowany Radisson. Tyle, że firmy po zrobieniu badań rynkowych się wycofują. Nie ma potrzeby budować kolejnego hotelu w Lublinie, te które są, wykorzystywane są max w 40%, podczas gdy np. we Wrocławiu, Krakowie jest to ok. 80%.
Niby skad masz te dane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
Hotel miał już powstać przy Plazie, miał być budowany Radisson. Tyle, że firmy po zrobieniu badań rynkowych się wycofują. Nie ma potrzeby budować kolejnego hotelu w Lublinie, te które są, wykorzystywane są max w 40%, podczas gdy np. we Wrocławiu, Krakowie jest to ok. 80%.
BZDURA !!!!!! W Lublinie hotele mają obłożenie ponad 70 % !!!!! A we Wrocławiu ok 60% !!!!!! W Lublinie w ciągu najbliższych 10 lat powstanie jeszcze conajmniej 6 hoteli !!!!!! Więc nie wiem skąd te idiotyczne dane wziołeś koleżko ???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę. Nie mieszkam w Lublinie od dwóch lat, ale jak czytam że coś ma być nowego, ciekawego w moim mieście to aż mi się łezka w oku kręci... Kocham Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...