Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe kino powstanie w Lublinie

Utworzony przez none, 30 października 2010 r. o 12:16 Powrót do artykułu
W Końcu jakieś normalne kino bo do tego żydowskiego Cinema nigdy nie pójdę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu tylko 7 sal skoro 2 razy mniejszy rzeszow ma miec 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, żydowski spęd. A kiedy widzę te żydowskie napisy na jednej ze ścian Plazy to rzygać mi się chce. Wszy wszystkich narodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie przenieść jedno z kin z Lublina do Łęcznej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Developer Interbud ? Ten, co buduje wybrakowane budynki ? Ten słynny Developer zatrudniający Tureckie ekipy ? Ten Developer, którego 12-mczne konstrukcje pękają, rdzewieją ? INTERBUD najpierw powinien zająć się dziesiątkami albo setkami reklamacji na swoje śmieszne, tandetne i niskonakładowe inwestycje z najtańszych Chińskich materiałów..... INTERBUD ? - firma z tradycjami, która nabija w butelkę kupujących ich mieszkania. Najniższy standard, złe wykończenia, liczniki na wodę kręcące się w drugą stronę, brak możliwości rozliczania wody. Technologia doprowadzania wody bez izolowanych rur - straty ciepła rzędu 60% - ciągłe dopłaty ... dopłaty dopłaty. Każdy budynek INTERBUDU wymaga reklamacji, poprawek. TO KINO ZA DWA LATA wymagało by kompleksowej renowacji ! Niech ktoś w końcu dobierze się INTERBUD-OWI do tyłka. Szykuje się wiele procesów sądowych przeciwko INTERBUDOWI. Ciekawe, czy prasa to nagłośni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 sal to za mało by wprowadzali jakieś ambitne kino będzie ta sama sieka która w CinemaCity... Bo nie puszą nic ambitnego... a do CinemaCity mam wielką niechęć ze względu na to że jeszcze przed budową były pisane petycje co by wybudowali sale IMAX a oni w d. to mieli... Multiplex ITI miał powstać w FelCity ale wiemy jak to stanęła na barakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Racja, żydowski spęd. A kiedy widzę te żydowskie napisy na jednej ze ścian Plazy to rzygać mi się chce. Wszy wszystkich narodów.
Głupek poje***y... może zamiast tak pisać to choć raz przeczytaj o co chodzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...