Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe logo lubelskiego kuratorium to plagiat

Utworzony przez smke, 22 lutego 2010 r. o 18:52 Powrót do artykułu
A czyim synem jest ów uczeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przyszły wyborca PO. Podziela te same wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli okaże się, że nadesłany znak jednak jest plagiatem, uczeń będzie miał problemy. – Ja, jako kurator, nie mogę go ukarać – zaznacza Babisz. – Może to zrobić dyrektor szkoły, np. obniżając mu ocenę ze sprawowania." Jaki on skory do karania , szkoda że nie był tak samo wymagający do swojej osoby przed kilkoma laty..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu widać czego brakuje w polskich szkołach (wszystkich) - nauki o prawie, o poprawnym zachowaniu, o etyce itp. Może kuratorium pomyśli nad tym bo inaczej dzieci z podstawówki będą na bakier z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę żadnego problemu.Wystarczy,że szkoła w Sokołwie zmieni swoje logo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starszy już ze mnie pan, ale wydaje mi się, że w szkołach ponadgimnazjalnych jest przedmiot Technologia informacyjna (czy coś w tym sensie) i w programie tegoż jest co nieco na temat praw autorskich w internecie. Jeśli nauczyciele, którzy tylko potrafią jęczeć, że mało zarabiają, przykładali się do nauczania, to taki gówniarz wiedziałby co to jest plagiat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daje o sobie znać wyniesiony z PRL-u brak szacunku do czyjejś własności, w tym przypadku intelektualnej. Wtedy można było bezkarnie kopiować cudze pomysły, podpisywać jako swoje i spijać śmietankę. I to nie tylko w przypadku jakiegoś tam znaku graficznego, ale całych technologii czy też np. dzieł muzycznych. Uczeń z Zamościa z pewnością nie miał świadomości że postępuje źle, ale przecież ktoś mu wcześniej tej świadomości nie przekazał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażające jest to że profesjonale jury nie wysiliło się żeby zrobić profesjonalną weryfikację projektów. chcieli zaoszczędzić sporo tysięcy na projektowaniu swojego logo i zlecili to dzieciom, a w nagrodę dali im książki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księgowy z Kuratorium powinien poddac się karze i problem rozwiązany, w końcu ma w tej materii doświadczenie. A tak na marginesie czy to prawda ,że burmistrz Kraśnika wybiera się na urlop tacierzyński?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powiem na 100%, ale zaryzykuję, że gdyby dobrze poszukać w bazach klipów dla programów Corel czy Photoshop, to układ oraz pewne elementy w obu logach okazałyby się łudząco podobne do istniejących już szablonów - jeszcze by się okazało, że tamten ogólniak puścił plagiat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...