Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe mercedesy dla MPK przyjadą za 120 dni

Utworzony przez OLO, 28 marca 2009 r. o 07:03 Powrót do artykułu
Jeśli mamy brzydkie i niepasujące do siebie barwy miasta to i autobusy mamy mieć paskudne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja się pytam, po co były te sondy dla mieszkańców, skoro i tak wszystko było ustalone? Znowu mieszkańcy swoje, a władze swoje. I jak tu w Lublinie może być dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibi napisał:
To ja się pytam, po co były te sondy dla mieszkańców, skoro i tak wszystko było ustalone? Znowu mieszkańcy swoje, a władze swoje. I jak tu w Lublinie może być dobrze?
To ja się pytam, po co były te sondy dla mieszkańców, skoro i tak wszystko było ustalone? Znowu mieszkańcy swoje, a władze swoje. I jak tu w Lublinie może być dobrze? Wszystkie będą pomalowane w nowych, biało-zielono-czerwonych barwach, które mieszkańcy Lublina wybrali w głosowaniu na łamach lubelskich mediów. Może czytaj dokładniej artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ja się pytam, po co były te sondy dla mieszkańców, skoro i tak wszystko było ustalone? Znowu mieszkańcy swoje, a władze swoje. I jak tu w Lublinie może być dobrze? Wszystkie będą pomalowane w nowych, biało-zielono-czerwonych barwach, które mieszkańcy Lublina wybrali w głosowaniu na łamach lubelskich mediów. Może czytaj dokładniej artykuł?
Może byś się zorientowął o co chodzi. BArwy które wybrali mieszkańy zostały zmienione na jakieś wygibasy przez cały ten ZTM. Banad nieudaczników którzy nie mają pomysłu jak naprawić komunikacje w Lublinie i nie szanuja zdania mieszkańców. Zamiast sami zaproponować coś to czekali aż mpk ustali coś z mieszkańcami, a oni sobie to zmienili. Banda nierobów, 3 miesiące a jak narazie pozatrudniali swoich pociotków z MPK i UM. Prywata Pani Kołodziej-Wnuk i jej kolegi Pudła i ekipy Smażewskiej-Kamińskiej wraz z rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...