Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KS Development to najgorszy lubelski developer, wszystko w mieszkaniach jest z materiałów najniższej jakości gorzej niż z marketów. Usuwanie usterek trwa latami. Daleko im do TBV czy Gali. Po 2-3 latach bloki wyglądają jak ruina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6,5 tys * 70 metrów = 455 tys. Dziękuję wolę wybudować dom 120 metrowy 10 km za miastem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6,5 tysia za 1 metr kwadrat ? Dobra cena :) A jakość lokali ... buaha ha ha ha !!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny warszawskie pensja lubelska. kogo stac, jak tu zyc ? chyba chucwe lubelskich lekarzy i prawnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny warszawskie pensja lubelska. kogo stac, jak tu zyc ? chyba chucwe lubelskich lekarzy i prawnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A 50 metrów od tego "apartamentowca" śmietnik szpitany w jedną stronę, a w drugą śmierdziejówka sobie leniwie plynie. Obok jakas wytwórnia płotów metalowych czy coś w tym stylu (ciągle spawają). Na przeciw przychodnia psychiatryczna. Ogólnie dzieci będą miały sie gdzie bawić. Budowa w wilgotnym dole od pólnocy przysłonięty tyłem kamienic z ul.Staszica. Gratulacje dla przyszłych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 6.5 tys za m 2 bedziesz miał wspaniałą akustykę stereo na żywo , jak beda ci jeżdżić samochody od od przedpokoju przez kuchnię po pokojach . Znam ten ból . Mieszkałem w tej okolicy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kupiłem od nich mieszkanie na Laurowej i jestem zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że przez większość tu komentujących przebija taka typowa polska zawiść! wszystko źle i niedobrze: -blisko ruchliwej drogi to będzie hałas -blisko psychiatryk, lipa -blisko śmietniki, fatalnie -blisko wytwórnia płotów, niedobrze bo będą palnikami świecić po nocach -developer niewłaściwy bo ruina po 2 latach   wszystko spierdzielone na starcie, ba to taki falstart ale powiem wam jedno, jest jeden plus tej inwestycji. Ci ludzie którzy tam będą mieszkać nie będą mieli was za sąsiadów! wszystkie te niedogodności wymienione przez was to pikuś w stosunku do takich sąsiadów jakimi wy jesteście!    ps- Lublin i okolice to ponad 400 tysięcy ludzi więc znajdzie się zapewne kilku, których będzie stać na te 6,5 tys z metra! wbrew pozorom nasze miasto naprawdę jest spore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak - masz rację ! : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antydebilu ale spójrz na to z innej strony. Nie znasz dnia ani godziny a choroba nie wybiera to przynajmniej miałbyś blisko do przychodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie Lublin będzie miał prestiżową ulicę Szewską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja planuje właśnie domek poza lublinem, otworzę jakąś agroturystykę i będę promował piękną okolicę moich rodziców. Całkiem niedaleko.
Ostatnio edytowany 27 kwietnia 2015 r. o 12:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szewska wkrótce odzyska dawny blask :) Już myślałam, że w tym miejscu będą tylko zarośla i stary parking. Na szczęście pojawiła się firma, która wybuduje w tym miejscu bardzo ładny budynek. Cena dość wysoka, ale cóź, lokalizacją jest rewelacyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten blok wygląda poprostu rewelacyjnie! Ktoś wie kiedy będzię można tam zamieszkać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szewska będzie się rozwijac. okolica dobra, prestizowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już chyba elewacje tam robia. dzis jechalem i wszystko obstawione dookoła rusztowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szewska będzie się rozwijac. okolica dobra, prestizowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...