Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skąd k--wa mają pieniądze a na dziury w jezdni nie total obłęd w głowach się popi--doliło całkiem!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech poprawią stan dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast lepsze drogi zbudować - za nasze pieniądze będą nas ścigać... Rozwija się kraj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje!!! wydają nasze pieniądzę!!właśnie zapłaciłem kupe pieniedzy na pit zarabiam 1400 zł miesięcznie i jestem po studiach, by oni za moje ciężko zarobione pieniadze kupili samochody dla tych dupków!!! Przestępczość rośnie na maksa a oni kierowców ścigają!!! DOŚĆ TYCH BANDYTÓW Z PO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te 242 km/h to niby gdzie maja rozwinac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek1256 napisał:
Gnoje!!! wydają nasze pieniądzę!!właśnie zapłaciłem kupe pieniedzy na pit zarabiam 1400 zł miesięcznie i jestem po studiach, by oni za moje ciężko zarobione pieniadze kupili samochody dla tych dupków!!! Przestępczość rośnie na maksa a oni kierowców ścigają!!! DOŚĆ TYCH BANDYTÓW Z PO!!!
napisz w czym jesteś naprawdę lepszy od tych co też zarabiają 1400,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"By żyło się lepiej. Wszystkim". Rusy oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieli komuchy dokupić kilkaset maszynek do robienia pieniędzy,bo inaczej cały budżet i plan vinseta POszedł by w pizdu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To se żydy już polonezami jezdźić niemogo?to juz te tluste dópy niemogo w tanih budah jezdzic?psy w tyh oplah benda jezdzili i mandaty wlepiali bo tyko to potrafio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro łamiecie przepisy to liczcie się z konsekwencjami! skończyło wam się cwaniakowanie! Drogi podobno są kiepskie ale prędkości to już nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się obroci przeciwko władzy , nie mozna dymać narodu . Złodziei , bandytów nie łapią bo tam nie ma kasy a kierowce tak i kaska rosnie to niema nic wspólnego z bezpieczeństwem to ordynarny drenaz kieszeni ale zafundowalismy sobie władzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
skoro łamiecie przepisy to liczcie się z konsekwencjami! skończyło wam się cwaniakowanie! Drogi podobno są kiepskie ale prędkości to już nie! [/quote] [quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1366484610' post='760606'] skoro łamiecie przepisy to liczcie się z konsekwencjami! skończyło wam się cwaniakowanie! Drogi podobno są kiepskie ale prędkości to już nie!
Nie o to chodzi (...),czy ktoś łamie przepisy czy nie !!! ale o to żeby prawo było egzekwowane tak samo w stosunku do ciebie jak i do osła-posła,sędziego czy innego immuniteta.!!! Nie może być tak aby w tym POje***ym kraju,POje***i ludzie ustanawiali takie POje***e prawo które nie dotyczy tychże ustanawiających to prawo. Jak wytłumaczysz to , że POje***y minister [ z resztą nie on jeden ] który ustanawia takie przepisy , sam POpier.dala po Warszawie ile fabryka dała i mogą mu wszyscy na WAŁ skoczyć !!!!
Ostatnio edytowany 21 kwietnia 2013 r. o 19:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego policja może przekraczać prędkość a inni nie? ja też mogę być uprzywilejowany (bo mi się np. kupę zachciało)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpieczeństwo to by poprawiły oznakowane radiowozy z radarem. Wszyscy w zasięgu zdjęliby nogę z gazu. Ale co to za interes, tak jeździć i nie zarabiać, a paliwo przecież kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komediant główny. napisał:
Nie o to chodzi (...),czy ktoś łamie przepisy czy nie !!! ale o to żeby prawo było egzekwowane tak samo w stosunku do ciebie jak i do osła-posła,sędziego czy innego immuniteta.!!! Nie może być tak aby w tym POje***ym kraju,POje***i ludzie ustanawiali takie POje***e prawo które nie dotyczy tychże ustanawiających to prawo. Jak wytłumaczysz to , że POje***y minister [ z resztą nie on jeden ] który ustanawia takie przepisy , sam POpier.dala po Warszawie ile fabryka dała i mogą mu wszyscy na WAŁ skoczyć !!!!
`W tym dzikim kraju mandaty są dla tych co na bezrobociu,lub pracują za 1200 miesięcznie,tych czerwonych sQrwysynów co mają immunitety i od 25,000-150,000 patoli na miesiąc, to nie dotyczy, to nie ich kraj, nie są patriotami i nie płacą, ich to nie dotyczy !!!
Ostatnio edytowany 21 kwietnia 2013 r. o 19:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kraj za nasz piniazki z podatkow kupuja luksusowe auta gdy przecietny obywatel ledwo wiaze koniec z koncem a o takim aucie moze tylko pomarzyc ,paranoja na kazdym kroku szukaja jak tu tylko wydusic kase od szarego czlowieka to juz idzie na zywca taryfikator wygorowany przekrocz 20 km za duzo i juz masz 500 zl ze o punktach nie wspomne przy czym zarobki minimalnej to 1500 na reke 1200 i gdzie tu logika pol wyplaty w zadnym kraju takiego cyrku niema to wszystko dazy do wojny domowej albo te gnidy nasz zniszcza trzeba cos z tym zrobic w tym kraju niema demokracji wyjebac tego cwela donka i cale scierwo ubekow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, czy to wazne kto rzadzi i tak bPłacę podatki, nie skonczyłem studiow i nie marudze ze nie mam pracy, pracuje jako kierowca w dystrybucji w lublinie, zarabiam ok 1800-2000 na reke ale nie narzekam. Owszem, i mandat tez czasem zaplace, jesli zlamie przepisy, takie zycie po prostu, po co narzekac i sie stresowac, nie lepiej podejsc do wszystkiego z wiekszym dystansem, gadac ze nie ma pracy, jak jest tylko ze niektorym sie nie cche po prostu. aha, w wyborach nie bralem udzialu, czy to warzne kto rzadzi, podatki i tak beda. >smiac mi sie cchce z niektorych komentarzy. Chcecie zmieniac swiat, zacznijcie od siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ople będą także wyposażone w laserowe mierniki prędkości "Iskra”." Te same Iskry, które kłamią przy pomiarach a dodatkowo część z nich nie ma homologacji. http://######.pl/portal/aktualnosci/sad-radary-iskra-w-policyjnych-radiowozach-sa-nielegalne-co-z-mandatami http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/radar-iskra-klamie-czy-nie,1287333,324 No ale przecież nie chodzi o to żeby pomiar był prawidłowy tylko żeby pomiar dawał podstawę do wystawienia mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tytuł? Przecież to nie porywacze, tylko policja, która nam pomaga i strzeże naszego bezpieczeństwa, Spotkanie z oplem przyda się niektórym piratom drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Co to za tytuł? Przecież to nie porywacze, tylko policja, która nam pomaga i strzeże naszego bezpieczeństwa, Spotkanie z oplem przyda się niektórym piratom drogowym.
Po co im te Ople??? za jednego Opla mieli by ze cztery Dacie i wtedy takich radiowozów było by setki tyśięcy,starczyło by na każde skrzyżowanie w Polsce, nie muśieli by nikogo ścigać, byli by w końcu bardziej zorganizowani a i jak rozd.upcą to i by serce tak komendanta nie bolało !! Mieli by tyle radiowozów, że nie musieli by stawiać tyle foto-radarów, a każdy komendat,komisarz starszy czy młodszy bez żadnej już obcinki mógłby do domu po pracy jeżdzić i stara spokojnie do fryzjera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...