Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe półki na Czechowie. Powstanie Galeria Koncertowa

Utworzony przez Kamil Łosiewicz, 7 lutego 2013 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Kim był Koncertow którego imię nosi Galeria? Jakiś wschodni handlowiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nawet przestaje mnie to śmieszyć. Po diabła kolejna galeria? kiedy będę mógł przeczytać o fabryce samochdów czechów, fabryce tv lsm, czy moze o fabryce czegokowilek . K..wa to nie musi być kraj magazynów i hal sprzedażowych. To sie nie uda nie moze być tak by najlepsze posady były w urzędach a urzędnicy nic nie produkują są biorcą podatków. Ten balon pęknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1800netto mgr inż. napisał:
już nawet przestaje mnie to śmieszyć. Po diabła kolejna galeria? kiedy będę mógł przeczytać o fabryce samochdów czechów, fabryce tv lsm, czy moze o fabryce czegokowilek . K..wa to nie musi być kraj magazynów i hal sprzedażowych. To sie nie uda nie moze być tak by najlepsze posady były w urzędach a urzędnicy nic nie produkują są biorcą podatków. Ten balon pęknie
Odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta. Sam otwórz fabrykę na Czechowie, Czubach czy nawet w miejsce borykającej się z problemami Galerii GALA. Nie ma na co czekać ! Buduj, ja chętnie się zatrudnie u Ciebie w takiej fabryce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mieszkaniec ma budować fabrykę? A władze miasta za co biorą kasę? Kto ma za nich myśleć o rozwoju miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze miasta nie budują fabryk. Pomyliłeś ustroje. Zrobili specjalną strefę ekonomiczną, która działa jak działa ale coś tam się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię muzykę poważną i z przyjemnością bedę chodził do galerii na koncerty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Czechowa dziękują za LIDLA. Cztery ALDIKI na Czechowie (najdroższe obok LSS-ów sklepy w Lublinie) to już było przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Bardzo lubię muzykę poważną i z przyjemnością bedę chodził do galerii na koncerty.
W galerii ogląda się obrazy i inne dzieła sztuki - na koncerty najlepiej udaj się do filharmonii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tania ta ziemia na Czechowie .mam nadzieję ,że ktoś się temu dokładnie przyjży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe półki czy spółki ? jak nie macie korektorów to z chęciaą się podejmę współpracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nowe półki czy spółki ? jak nie macie korektorów to z chęciaą się podejmę współpracy
Sam nie potrafisz poprawnie zdania napisać a innych chcesz korygować? (chęciaą) - zlituj się! A jeśli chodzi o półki czy spółki to ja uważam, że chodzi o półki sklepowe w nowej galerii i tekst artykułu chyba to potwierdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła. [/quote] [quote name='Ania' timestamp='1360304446' post='731320'] A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła.
Właśnie, zamiast zrobić rondo albo przebudować skrzyżowanie to takie nie wiadomo co: zakazy jazdy na wprost/skrętu w lewo jadąc do Lidla, wracając z Lidla...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rat napisał:
Właśnie, zamiast zrobić rondo albo przebudować skrzyżowanie to takie nie wiadomo co: zakazy jazdy na wprost/skrętu w lewo jadąc do Lidla, wracając z Lidla...
też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie! aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to projektował i znaki tam ustawiał ale zrobił to bardzo h.. źle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amazonek napisał:
też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie! aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to projektował i znaki tam ustawiał ale zrobił to bardzo h.. źle!
Tak, przebudują. Już w okresie kiedy budowany był lidl wiadomo było że tam w przyszłości powstanie rondo. A kiedy zacznie się budowa ronda - mam nadizeję że w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbych napisał:
Coś tania ta ziemia na Czechowie .mam nadzieję ,że ktoś się temu dokładnie przyjży.
... Lublin to kryzysowa wiocha, więc nic nie kosztuje więcej niż to co da łaskawie oferent. Do przetargu może stanąć każdy, więc jeśli chcesz zaryzykować inwestowanie to mogłeś przystąpić i wygrać ten przetarg. Towar jest warty TYLKO TYLE ile chce za niego zapłacić kupiec, który w danym momencie daje najwyższą cenę. Jeśli lubelska wiocha jest g .. warta to jej brocha i jej problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...