Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w Gdyni tez kursują przegubowe trolejbusy marki mercedes, wiec lublin nie bedzie jedynym miastem z przegubowcami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że nie masz bladego pojęcia o trolejbusach w Gdyni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie stwierdzam że Lublin bedzie jedynym na ta chwile miastem gdzie będą przegubowe trolejbusy Gdynia.jedynie testowala takie pojazdy lecz nie zakupiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Gdyni niedawno widziałem przegubowy trolejbus,więc nie piszcie że jedyne.Co ciekawe miał takie same barwy jak lubelskie i na nich też było napisane że Lublin to miasto inspiracji.Nic nie piłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek między 9 a 15? To chyba specjalnie, żeby nikt nie przyszedł? Nie można było wydłuzyć do 19-tej, albo zrobić w sobotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie podoba się zdjęcie nr 7 - najstarszy Ziutek a obok najnowszy Solaris przegubowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Ursusy, w polu utknęły;p???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Gdyni niedawno widziałem przegubowy trolejbus,więc nie piszcie że jedyne.Co ciekawe miał takie same barwy jak lubelskie i na nich też było napisane że Lublin to miasto inspiracji.Nic nie piłem.
W Gdyni nasze trolejbusy zdobywały homologacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek między 9 a 15? To chyba specjalnie, żeby nikt nie przyszedł? Nie można było wydłuzyć do 19-tej, albo zrobić w sobotę?
To nie jest impreza dla ciebie to impreza dla urzędników a oni pracują od 8-16 więc też godziny fajnych wydarzeń muszą być do tego dopasowane. Musimy pamiętać że to my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas. Zobacz jak rozdmuchana jest biurokracja w MPK + ZTM a na wszystkich zapieprzają kierowcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...