Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe radio \"Freee\" w Lublinie. Muzycznie ma być jak Radio Eska

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 26 listopada 2010 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Czyli potwierdziło się, że catingi organizowane przez RL to była jedna wilka ściema, bo przecież nowy skład Radia Freee tworzą obecni dziennikarze RL a dziennik przecież tak hucznie o tym pisał. Daliście się podpuścić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam było uczciwie niedowiarku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygam, rzygam już tą muzyką pop i dance, jak słyszę te pedalskie głosiki tych niby super mega ekstra heloł piosenkarzy coś mi się w żołądku przewraca! I ciągle to samo, i te modne teraz dźwięki harmonii/akordeonu, no masakra jakaś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Czyli potwierdziło się, że catingi organizowane przez RL to była jedna wilka ściema, bo przecież nowy skład Radia Freee tworzą obecni dziennikarze RL a dziennik przecież tak hucznie o tym pisał. Daliście się podpuścić...
A czytaćumiesz? Castingi były na prezenterów, informacje będą robić ludzie z RL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Castingi, hahahah, urzeka mnie ta historia. Swoją drogą dlaczego konkurują z eską a nie z agorowymi złotymi przebojami o lepszych reklamodawców, to jest bardziej zastanawiające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Castingi, hahahah, urzeka mnie ta historia. Swoją drogą dlaczego konkurują z eską a nie z agorowymi złotymi przebojami o lepszych reklamodawców, to jest bardziej zastanawiające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna nudna stacja a eska to już dawno spadła do poziomu rmf czy zetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to radio ma być w guście muzycznym eski, to nie może być tu mowy o interesowaniu się muzyką , nie wspomnę już o kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co.... to może niech k***a i ci młodzi płacą sobie za abonamenty bo od tego "radia młodych"mało głowa nie eksploduje ?.Takiej kultury to można posłuchać i w walcowni jakiegoś zakładu metalurgicznego.Dlaczego ja mam rocznie płacić 204 zł/rok za wszechobecny ;dodyzm,skibizm i wypsicony anglo-amerykanizm. Gdzie się podziała Ewa Demarczyk,dlaczego nie słyszę Niemena,dobrego blusa w wykonaniu Nalepy i Kubasińskiej ,co z piosenką aktorską Bajora, Rybotyckiej i Edyty Geppert,co z piosenką Rosiewicza ,okraszoną wspaniałą oprawą artystyczną? Skundliła nam się estrada i jedynie co nadaje się jeszcze do posłuchania to to,co oferują nam uczestnicy programu "Mam Talent" a którym to Kuba Wojewódzki radzi aby stąd "S*ierdalali jak najdalej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre głowy, polaczyny i piąte wody po kisielu otwórzcie swój biznes i wtedy się wypowiadajcie a nie żółć siejecie. Typowo "POLSKIE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy ale napewno bedzie lepszej jakości muzyka(dźwiek) jak eska bo ta nadaje fatalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio w muzycznym "guście" eski to tragedia.. Jestem młody, mam 25 lat i żałuję, że w naszym mieście zamiast inwestować w dobre radia z dobrym profilem kulturalnym- jak kiedyś było upadające dziś Radio Er- powstają takie mierne inicjatywy. Powiedzmy sobie szczerze- muzyka ta sama, co w esce, wiadomości będą takie same- czytane z internetu (czytam w sieci jakieś wiadomości, a potem w każdym możliwym serwisie informacyjnym te same teksty są odczytywane od "a" do "z"), a do tego głupawe ciekawostki i dowcipy również brane z sieci. Skoro ma być w klimacie eski, to zapomnijmy o publicystyce, lokalnych wiadomościach NA POZIOMIE, i kulturze przez wielkie K. Będzie o imprezach klubowych i meczach piłkarskich i to na tyle tej kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radio ESKA-jedna kreska i jest imprezka czy naprawdę nie wystarczy jedna "tłuka" w eterze? Czy Stolica Kultury potrzebuje jeszcze więcej imbecyli muzycznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
radio ESKA-jedna kreska i jest imprezka czy naprawdę nie wystarczy jedna "tłuka" w eterze? Czy Stolica Kultury potrzebuje jeszcze więcej imbecyli muzycznych?
Jaka "stolica" takie radio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna poj..ana stacja jak eska i te inne gówna jak np radio zet. ludzie, troche urozmaicenia muzycznego a nie ciagle pop, techno. dobrze że niemaprzymusu sluchania tego gówna bo bym już dawno palnąłse w łeb .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejna nudna stacja a eska to już dawno spadła do poziomu rmf czy zetki.
Nie ośmieszaj się mały człowieczku. Nędzna ESKA, szumnie nazywana "radiem" nigdy nie dorastała do poziomu rmf, a tym bardziej ZETki - pierwszego komercyjnego radia w PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemowsky napisał:
Nie ośmieszaj się mały człowieczku. Nędzna ESKA, szumnie nazywana "radiem" nigdy nie dorastała do poziomu rmf, a tym bardziej ZETki - pierwszego komercyjnego radia w PL.
Racja. Eska ma baaardzo daleko do rmf i zet. Nawet jeśli rmf gra muzykę bliższą esce niż jeszcze kilka lat temu. Prowadzący, informacje, to zupełnie inna jakość. Eska jest dla nastolatków - i to tych młodszych, podobnie jak Freee chyba. Skąd pomysł, że dla Freee grupą docelową będą ludzie w wieku 20-35 lat? Żart chyba. To radio nie będzie w stanie samo na siebie zarabiać, słuchalność po pół roku na poziomie 2-3% to będzie sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemowsky napisał:
Nie ośmieszaj się mały człowieczku. Nędzna ESKA, szumnie nazywana "radiem" nigdy nie dorastała do poziomu rmf, a tym bardziej ZETki - pierwszego komercyjnego radia w PL.
Zapewne autorowi chodziło o poziom muzyczny czyli chłam puszczany we wszystkich tych stacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A radio grające m.in. Disco Polo normalnie w ramówce czy to było coś złego??? Wystarczy włączyć pierwsze lepsze radio ukraińskie by zobaczyć że ukraińcy nie wstydzą sie swojego języka, a byle badziew Eminema itd, nie jest odrazu "super odjazdowym hitem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rzeczywiście RMF i Zetka reprezentują taaaaaaaaaki poziom, że hej. Teksty dj'ów "wyślij smsa o treści ...." powala poziomem. Praktycznie w czasie dnia nie mają nic do powiedzenia niż "wyślij smsa". Obie stacje jedynie co jeszcze mają na poziomie to wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...