Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe restauracje w Lublinie. Pizzerie, kuchnia polska, piwo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2016 r. o 09:44 Powrót do artykułu
Program 500+ robi swoje. Można pojeść na mieście. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie otwórzcie lokal na ul. Gesiej tu nie ma nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto kazał kupować mieszkanie na Gesiej, gdzie nie ma nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bierhalle juz się wyniósł z lublina widać bieda w mieście a 500 plus idzie na wódkę i środy z germanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Gesiej jest bardzo smaczne Bistro. Zarcie git i z dowozem .wiec prosze bie pisax ze na Gesiej nic nie ma bo to bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedaleko Gęsiej na Ametystowej w Stokrotce będzie amerykańska pizzernia DOMINO'S PIZZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Kościuszki 3 to bardzo gastronomiczny adres. Wiele lat karmiła tu „Pani Pizza”, potem „Sotto i Denti”, Restauracja Pub „U Piekarza” a niedawno „Garmażerka Wyżerka”. I znów remont. Od września będzie tu Kuchnia i Bar „Nóż”. " .... a niedługo pewnie kolejna (szósta) knajpa. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burger store " narazie nie narzekamy"siedza i pala szlugi przed lokalem :)Swiat alkoholi sie zmyl ze tez sie ludziom chce w takie utopijne interesy inwestowac..na krakowskim tez byl ostatnio kebab king zywej duszy tam nie widzialem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, tylko nie CZARCIA ŁAPA!!! Wczoraj tam byłam I NIGDY WIĘCEJ!! Okropne dania, niesmaczne, a w dodatku podają-UWAGA!!!!URWANĄ, NIEŚWIEŻĄ "bagietkę" prawie do wszystkich dań (w tym do sałatki Cesar). Wystrój lokalu-tragiczny. W karcie znajdziecie ośmiorniczki, a obok tego PIEROGI Z PATELNI I ŻUREK. Naczynia-masakryczne. Nie polecam, ja byłam i nigdy więcej!!!! Nie wiem o co chodzi w tym lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tykwa napisał:
" Kościuszki 3 to bardzo gastronomiczny adres. Wiele lat karmiła tu „Pani Pizza”, potem „Sotto i Denti”, Restauracja Pub „U Piekarza” a niedawno „Garmażerka Wyżerka”. I znów remont. Od września będzie tu Kuchnia i Bar „Nóż”. " .... a niedługo pewnie kolejna (szósta) knajpa. :)
A kebab na przeciwko ciągnie wiele lat i nie narzeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ludzie, tylko nie CZARCIA ŁAPA!!! Wczoraj tam byłam I NIGDY WIĘCEJ!! Okropne dania, niesmaczne, a w dodatku podają-UWAGA!!!!URWANĄ, NIEŚWIEŻĄ "bagietkę" prawie do wszystkich dań (w tym do sałatki Cesar). Wystrój lokalu-tragiczny. W karcie znajdziecie ośmiorniczki, a obok tego PIEROGI Z PATELNI I ŻUREK. Naczynia-masakryczne. Nie polecam, ja byłam i nigdy więcej!!!! Nie wiem o co chodzi w tym lokalu.
Trzeba znowu dać cynk do Magdy Gessler. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferte z NOŻA można próbować juz w Radosci na terenie Perly,jadłem dwa razy i nie ukrywam, jeśli nie zejdą z jakosci to nie będzie kolejnego 7 lokalu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biernhalle piwo miało dobre, ale jedzenie porażka. Ciekawe co teraz tam będzie Nóż sprzedaje burgery w Radości, póki co lepszego w Lublinie /siw się popsuł, burger store - porazka, jedynie RRC w miare smaczne/ nie jadłam wiec ciekawa jestem co jeszcze będą podawać w lokalu, oby nie same burgery. Szkoda że nie ma wzmianki o nowej pizzeri Pep and Roni na nadbystrzyckiej, pyszna włoska pizza. Top 3 w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to fakt ale nie ma ogródka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...