Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe skwerki w centrum Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2017 r. o 09:07 Powrót do artykułu
580tys. zł za kilka betonowych kloców z siedziskami. Lublin jest najlepszy. Ratusz najlepiej zarządza miastem i dba o mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze się cieszę czytając, że Lublin wciąż się rozwija,ładnieje nam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, nasze miasto nabiera charakteru, miło się po nim spaceruje. Jeszcze kilka lat temu tam nie było i nie przepadałam za Lublinem. Teraz muszę przyznać, jest tu naprawdę coraz piękniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z 9.07 Zorganizuj czyn społeczny jak w mienionej epoce. Wtedy będzie za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Meble miejskie" co za głupia nowomowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie by chcieli, żeby wszystko było za darmo i zawsze będzie krytyka miasta, że wydaje pieniądze. Przecież to dla nas jest robione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie- bomba. Jestem całym sercem za inwestycjami w Lublinie. Tutaj mieszkają moje dzieci i pragnę dla nich pięknego otoczenia, a nie ruiny. Lublin żyje pełną piersią i to widać na pierwszy rzut oka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menele będą miały gdzie się zbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...