Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak Polska nauka ma cokolwiek znaczyc ja pracownik naukowy na uczelni zarabia niewiele więcej niz najniższa krajowa!! Na uczelniach zostaja desperaci lub miernoty. Ja rozumiem że panstwo jest biedne (powiedzmy) ale jaka to logika że z jednego worka budzetowego szeregowy urzędnik darmozjad zarabia 2x więcej od doktora naukowca. To jest totalnie chore, to w nauce jest przyszlość i nie ma kraju na świecie ktory nie byłby bogaty gdyby nie wysoki pozion nauki (ps ropy nie mamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Polska nauka ma cokolwiek znaczyc ja pracownik naukowy na uczelni zarabia niewiele więcej niz najniższa krajowa!! Na uczelniach zostaja desperaci lub miernoty. Ja rozumiem że panstwo jest biedne (powiedzmy) ale jaka to logika że z jednego worka budzetowego szeregowy urzędnik darmozjad zarabia 2x więcej od doktora naukowca. To jest totalnie chore, to w nauce jest przyszlość i nie ma kraju na świecie ktory nie byłby bogaty gdyby nie wysoki pozion nauki (ps ropy nie mamy)
A gaz łupkowy? aa.. zatkało kakao? Gratulacje że coś w tym grajdole można wmyśleć a jeśli jeszcze z tego coś będzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gaz łupkowy? aa.. zatkało kakao? Gratulacje że coś w tym grajdole można wmyśleć a jeśli jeszcze z tego coś będzie ...
 
A gaz łupkowy? aa.. zatkało kakao? Gratulacje że coś w tym grajdole można wmyśleć a jeśli jeszcze z tego coś będzie ...
  Gaz łupkowy mamy? Przecież trąbią, że mało i wydobycie nieopłacalne. Ropę też mamy. W takich samych kroplowych ilościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a później nastała gospodarka rynkowa i wieść gminna niesie, że philipsowi i innym firmom produkującym światłowody nie było na rękę utrzymywanie zaplecza i naukowców od światłowodów, (była tez taka firma optotrakt ale czy oni coś wytwarzali czy tylko doły pod światłowody kopali(?)) w byłym kraju RWPG bo to miał być rynek zbytu a nie producent wysokich technologii i tak tez się stało o czym wszyscy dobrze wiemy i widzimy to we własnych kieszeniach i sklepach ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ma być dr? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niższe rachunki za internet czy telefon możemy płacić dzięki technologii, nad którą pracują naukowcy z UMCS. Chodzi o światłowody wielordzeniowe, których produkcja może ruszyć jeszcze w tym roku."   .... ale co ma wspólnego wprowadzenie do produkcji nowych światłowodów z realnymi niższymi rachunkami za internet i telefon ?  Czy te niższe rachunki mogą odczuć konsumenci na Lubelszczyźnie ? Bu ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ma być dr? 
Gratuluję dobrego gustu i wysokiej samooceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ze opracowali technologie jak i tak nic na tym nie zarobią. Sprzedadza to za jakies smieszne pieniadze i kazdy na tym zarobi oprocz polakow. Norma nieststy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury opowiada. Albo sie nie zna, albo kłamie, żeby dostać dotację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, BYŁA fabryka kabli światłowodowych, rozbudowana o częśc produkujacą karty chipowe. Faktycznie, jako pierwsza w Polsce. Po sprzedaniu TPSA Francuzom obie te fabryki zlikwidowano. Najpierw część produkujacą karty, kablownię zaś sprzedano Corningowi, który po jakimś czasie zlikwidował produkcję, maszyny wywiózł, choć fabryka przynosiła zysk i miała pełen portfel zamówień z całego świata, realizowanych bez zaległości, a produkcja "szła" w tysiace km kabli rocznie, kabli bardzo zróżnicowanych kostrukcyjnie i eksploatacyjnie, zaś fabryka, z uwagi na liczbę zamowień - pracowała w cyklu trzyzmianowym. "Miałeś chamie złoty róg..." (cyt. Wesele aut. St. Wyspiański
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż tak dobrze to nie było, ale było nieźle. Światłowody z Lublina zawsze były tępione przez Warszawę, no bo jakt to, takie zadupie i wiodący ośrodek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam internet światłowodowy od firmy Intersell i jestem z niego bardzo zadowolony. Moim zdaniem światłowody to przyszłośc telekomunikacji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do naszej firmy podpięliśmy światłowód od Enterpolu i powiem szczerze - internet śmiga jak oszalały. Wychodzące maile (tysiącami) nie mają problemu z kolejką. Do tego ponad 20+ urządzeń z przekierowaniami i wzmacniaczami - nic nie zacina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...