Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widzę że jak zawsze i wszędzie Renoma trzyma jakość i od razu rozmywa twarze swoich pracowników. Fajnie to wygląda, biorąc pod uwagę jakiego pokroju ludzi zatrudnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakim cudem wczoraj była kontrola np. w 4? piszecie głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak mnie nie tykniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tymczasowo zostaly podpisane umowy-zlecenia z poszczególnymi kontrolerami pracującymi do tej pory. Ktos kto jezdzi w tym czasie na gapę, może sie zdziwić, parę razy miałam już kontrol w autobusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że jak zawsze i wszędzie Renoma trzyma jakość i od razu rozmywa twarze swoich pracowników. Fajnie to wygląda, biorąc pod uwagę jakiego pokroju ludzi zatrudnia...
  No tu akurat nie Renoma a Reflex (Renoma była bodajże z Sopotu,Reflex jest z Radomia) ale ogólnie,przynajmniej w innych miastach tak było że zatrudniali tych samych ludzi co pracowali jako "kanary" wcześniej...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam gdzies kanary !!! od zawsze jezdze za darmo i bede to robic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...