Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może ich rzucą na 7 komisariat to samochody przestaną płonąć........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ich rzucą na 7 komisariat to samochody przestaną płonąć.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, jak oni ich ubrali - biała, wyjściowa koszula z krawatem do ćwiczebnego munduru (czyt. moro) , jedna wielka kpina z przepisów ubiorczych. Nic dzxiwnego, że potem opowiadają dowcipy o Policjantach. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K napisał:
Kurde, jak oni ich ubrali - biała, wyjściowa koszula z krawatem do ćwiczebnego munduru (czyt. moro) , jedna wielka kpina z przepisów ubiorczych. Nic dzxiwnego, że potem opowiadają dowcipy o Policjantach. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o ile dobrze się orientuje to moro to wojskowy kamuflaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haj Hitla...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapelana nie zauważyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejne plecaki przyjete a ja czekam i czeka i widze ze bez znajomosci sie nieda bo u wszystkich to tradycja rodzinna ojciec odchodzi syn przychodzi a ludzi z powolania sie odrzuca!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon napisał:
I kolejne plecaki przyjete a ja czekam i czeka i widze ze bez znajomosci sie nieda bo u wszystkich to tradycja rodzinna ojciec odchodzi syn przychodzi a ludzi z powolania sie odrzuca!!!!
Dokładnie ! Już drugi raz podchodzę ale żeby 10 miesięcy czekać na psychologa to już porażka za pierwszym razem czekałem aby 2 miesiące. No i widzę że bez znajomości nic z tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to rośnie nam kolejny piękny Rzecznik Prasowy.Tradycja zobowiązuje.Jak to śpiewał Rynkowski,,,,"nic nie robić....."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Adamczyk nie miał założonych dystynkcji oficerskich?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
o ile dobrze się orientuje to moro to wojskowy kamuflaż...
w wojsku kamuflaż, w Policji czarne - jedno i drugie to mundur ćwiczebny tzw. moro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
kapelana nie zauważyłem
Trzeba było przyjść na ślubowanie, to byś zobaczył, a nawet usłyszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd te 2000 brutto???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie... policja nie jest od tego zeby nam pomagac...!!! z nimi po prostu najlepiej nie rozmawiac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
ludzie... policja nie jest od tego zeby nam pomagac...!!! z nimi po prostu najlepiej nie rozmawiac...
...szczególnie, jeśli jest się menelem lub przestępcą. Albo kretynem, bo można nie zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon napisał:
I kolejne plecaki przyjete a ja czekam i czeka i widze ze bez znajomosci sie nieda bo u wszystkich to tradycja rodzinna ojciec odchodzi syn przychodzi a ludzi z powolania sie odrzuca!!!!
Ludzie z powołania to dostają na rekrutacji wystarczająco dużo punktów, żeby się dostać. I wcale nie trzeba mieć tatusia policjanta. A jeśli jesteś za słaby to nie zrzucaj przyczyny swoich niepowodzeń na innych tylko przyjmij do wiadomości, że możesz się nie nadawać do służby. To, że ktoś twierdzi, że "ma powołanie" to nic nie znaczy. A jeśli rzeczywiście "ma powołanie" to niech idzie do seminarium duchownego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% zdobytych punktów "ewenement na skalę kraju" hehe zalicza 20%??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzzzzz napisał:
Trzeba było przyjść na ślubowanie, to byś zobaczył, a nawet usłyszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw pół roku w prewencji a później jak to jest z tymi przydziałami? orientuje się ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najpierw pół roku w prewencji a później jak to jest z tymi przydziałami? orientuje się ktoś?
Najpierw to jest pół roku na szkoleniu, potem 2 miesiące w Warszawie, a potem tam, gdzie potrzebują ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...