Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A zatrudniają tylko szwagrów bo ogłoszeń o poszukiwaniu pracowników jakoś nie widziałem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
A zatrudniają tylko szwagrów bo ogłoszeń o poszukiwaniu pracowników jakoś nie widziałem ?
to prywatna firma więc mogą sobie i zatrudnić zielonych ludków z księżyca! ważne, że firma powstała, że rusza produkcja, że mają nowe pomieszczenia do poszerzenia działalności, że z czasem dzięki tej inwestycji być może zwiększą zatrudnienie o kolejnych zielonych ludków i że za kilka lat będą normalnie płacić podatki! ps- jedno miejsce pracy w przemyśle to pośrednio 3 nowe miejsca pracy po za przemysłem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory, wybory, wybory ida!!! "To druga firma, która zaczęła rzeczywistą produkcję w strefie na Felinie. ? Ogółem wydano już 12 pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej ? mówi Adam Wasilewski, prezydent Lublina. - W ciągu dwóch lat powinno powstać 800 miejsc pracy ? dodaje. " Firma, ktora dotychczas miala siedzibe przy ulicy Budowlanej zmienila ja na taka gdzie podatkow placic nie trzeba i tyle z tej "rzeczywistej" produkcji wynika. Pozostaje jeszcze ratuszowi 15 mln rekompensaty do zaplacenia za utrate wartosci dzialek w wyniku powstania strefy. Firmie RBM Apex wypada zyczyc wszystkiego najlepszego i miec nadzieje, ze jej udzial w rozpoczetej samorzadowej kampani wyborczej PO na ich terenie jest czystym dzielem przypadku. Biorac poprawke na fakt, ze w gospodarkach wolnorynkowych wladza nie bierze udzialu w uroczystych otwierciach firm mozna i trzeba to potraktowac jako zakazana przez ordynacje wyborcza kampanie na terenie zakladu pracy. Taka firma z takim rewelacyjnem produktem i alians z wladza? Mam gdzies w zbiorach zdjecia towarzyszy sekretarzy PZPR jak FSC otwierali i wstegi przecinali - oby tylko te ciecie wsteg przez nowozytnych towarzyszy partyjnych zla wrozba dla RBM Apex sie nie okazalo. Ja osobiscie bym takich gonil tam gdzie ich miejsce do roboty w ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
A zatrudniają tylko szwagrów bo ogłoszeń o poszukiwaniu pracowników jakoś nie widziałem ?
Kogo maja poszukiwac jak Felin to tylko nowa siedziba starej firmy? Kogo mieli zatrudnic to na Budowlanej wczesniej zatrudnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakoś słabo patrzyłeś, byly ogłoszenia w prasie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
to prywatna firma więc mogą sobie i zatrudnić zielonych ludków z księżyca! ważne, że firma powstała, że rusza produkcja, że mają nowe pomieszczenia do poszerzenia działalności, że z czasem dzięki tej inwestycji być może zwiększą zatrudnienie o kolejnych zielonych ludków i że za kilka lat będą normalnie płacić podatki! ps- jedno miejsce pracy w przemyśle to pośrednio 3 nowe miejsca pracy po za przemysłem!
Oczywiscie, ze wazne, ze firma powstala i nawet nie jest wazne, ze wczesniej w innej czesci miasta grzejniki produkowala. Zycze im powodzenia szczegolnie, ze realizuje prestizowe inwestycje. Mam tylko nadzieje, ze te presizowe inwestycje jak i zmina lokalizacji wynika z dzialalnosci stricte gospodarczej a nie styku biznesu z wladza. Zdjecia z ciecia wstegi niestety takim optymizmem nie napawaja. Gdyby to jeszcze byla calkiem nowa firma i nowy inwestor, ale w przypadku wejscia w strefe ekonomiczna kolejnego rodzimego podmiotu na zasadzie zmiany lokalizacji to zaden powod do swiatowania. Jak to ktos kiedys wyliczyl strefa daje jak na razie same straty, a jedyny zysk to laury polityczne aktualnej wladzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sasiad napisał:
Oczywiscie, ze wazne, ze firma powstala i nawet nie jest wazne, ze wczesniej w innej czesci miasta grzejniki produkowala. Zycze im powodzenia szczegolnie, ze realizuje prestizowe inwestycje. Mam tylko nadzieje, ze te presizowe inwestycje jak i zmina lokalizacji wynika z dzialalnosci stricte gospodarczej a nie styku biznesu z wladza. Zdjecia z ciecia wstegi niestety takim optymizmem nie napawaja. Gdyby to jeszcze byla calkiem nowa firma i nowy inwestor, ale w przypadku wejscia w strefe ekonomiczna kolejnego rodzimego podmiotu na zasadzie zmiany lokalizacji to zaden powod do swiatowania. Jak to ktos kiedys wyliczyl strefa daje jak na razie same straty, a jedyny zysk to laury polityczne aktualnej wladzy.
mi się wydaje, że jeśli ktoś prowadzi biznes to stara się go prowadzić racjonalnie i tak żeby przynosił zyski. kiedy istnieje możliwość obniżki kosztów, skorzystali przenosząc tę działalność do strefy. ok, w tej chwili nic to nie daje, ale dzięki zyskom jakie niesie strefa, władze firmy będą mogły inwestować więcej a to wiąże się w przyszłości z profitami takimi jak choćby nowe miejsca pracy. ktoś kto prowadzi zakład produkcyjny i to w takim niesprzyjającym miejscu jak Lublin, na pewno prowadzi go nie z myślą aby dożyć dnia następnego ale rozwijać się długo terminowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...